Олександр Усик піднявся на восьмий рядок рейтингу кращих боксерів світу – BWAA

Абсолютний чемпіон світу з професійного боксу у першій важкій вазі, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик після перемоги над росіянином Муратом Гассієвим у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії продовжує своє сходження до світових вершин. Зокрема, у рейтингу кращих боксерів світу за версією Асоціації журналістів Америки (BWAA) Сашко піднявся на восьмий рядок.

Рейтинг кращих боксерів-професіоналів світу незалежно від вагової категорії (pound-for-pound, p4p) оновлюється один раз на два місяці і втретє поспіль BWAA найкращим визнала українця Василя Ломаченка.

З невеликим відставанням від українського боксера в цьому рейтингу розташувався американець Теренс Кроуфорд, а трійку кращих замикає казахстанець Геннадій Головкін. Потенційний суперник Ломаченка американець Майки Гарсія посідає четверте місце.

Абсолютний чемпіон у важкій вазі український боксер Олександр Усик після перемоги над Муратом Гассієвим піднявся у рейтингу p4p на восьму позицію.

Замикає ТОП-10 рейтингу британський чотириразовий чемпіон світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа, який змінив на цій позиції росіянина Сергія Ковальова.

ТОП-10 КРАЩИХ БОКСЕРІВ СВІТУ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВАГОВОЇ КАТЕГОРІЇ
ЗА ОНОВЛЕНОЮ ВЕРСІЄЮ BWAA:

1. Василь Ломаченко – 216 очок
2. Теренс Кроуфорд – 213
3. Геннадій Головкін – 181
4. Майки Гарсія – 160
5. Еррол Спенс – 131
6. Наоя Інуе – 106
7. Шрісакет Сор Рунгвісай – 105
8. Олександр Усик – 98
9. Канело Альварес – 87
10. Ентоні Джошуа – 70

Нагадаємо, що Василь Ломаченко виграв звання кращого боксера 2017 року за версією BWAA. Він став лише одним з чотирьох боксерів, який отримав голоси від всіх без винятку журналістів.


За матеріалами sportarena.com 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ