Олександр Усик у Москві в фіналі WBSS декласував росіянина Мурата Гассієва (Фото)

У ніч з суботи на неділю в Москві відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу з боксу в першій важкій вазі, в якому зійшлися українець, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (14-0, 12 КО) і росіянин Мурат Гассієв (26-0, 19 КО). У рингу в очному протистоянні зустрілися два боксери, які ніколи не програвали в професійному рингу. 

120:108, 119:109, 119:109 – з таким розгромним рахунком одностайним рішенням суддів за очками перемогу в 12-раундовому бою здобув Олександр Усик, який тим самим став абсолютним чемпіоном світу, здобувши пояси WBС, WBO, WBA, IBF, а також пояс журналу The Ring, Кубок Мухаммеда Алі та чек на 10 мільйонів доларів. А тепер про деталі поєдинку.

1 раунд. Стартові три хвилини пройшли досить спокійно, але значно активніше діяв Усик, який перевіряв суперника регулярними джебами. Проте одного разу пройшов і лівий аперкот.

2 раунд. На першій хвилині раунду Гассієв пішов в атаку і притиснув Усика до канатів ударами в корпус. Усик добре працює ногами, увесь час рухаючись по настилу рингу.

3 раунд. Схоже, розвідка закінчилася. Обидва боксери починають працювати більш активно. Втім, видно, що українець не сильно вкладається в удари.

4 раунд. Раунд за Усиком. Українець набагато частіше потрапляє, проходять його комбінації. У Гассієва одного разу пройшов правий боковий, проте в цілому українець випереджає суперника в маневреності і в кількості ударів.

5 раунд. Гассієв залишається в цілому пасивним і не може знайти свою дистанцію. Спокійний раунд, і його також можна занести в актив українця.

6 раунд. У першій половині раунду Гассієв потрапив джебом, однак Усик відповів на це більш ніж переконливо декількома вибуховими серіями. Тож перевага за українцем.

7 раунд. Гассієв відзначився парою ударів в корпус і нижче пояса. Однак в цілому характер поєдинку не змінився. Усик повністю контролює бій.

8 раунд. Звичайно, розслаблятися рано, але якщо так буде продовжуватися, то Усик наближається до дуже переконливої перемоги за очками.

9 раунд. Усик вгадує практично всі дії суперника. Гассієв виглядає равликом на тлі Усика, який чудово рухається по рингу і завдає ударів з будь-яких позицій.

10 раунд. Почалися чемпіонські раунди. Гассієв виглядає безпорадно. Під лівим оком у нього вже серйозний синець.

11 раунд. Бій підходить до свого логічного завершення – перемоги Усика. Єдине, чого не вистачає – чіткого акцентованого удару, який завершить муки росіянина.

12 раунд. Всі спроби Гассієва піти напролом завершилися безрезультатно. На останніх секундах Усик навіть пританцьовував – 12-й раунд також повністю за українцем, як і попередні.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ