Олександр Хомич – срібний призер міжнародного турніру у Гродно

У білоруському місті Гродно завершився традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби, у рамках якого упродовж двох днів почесні нагороди виборювали понад сто атлетів з трьох країн Східної Європи – Литви, України та Білорусі. У складі української делегації змагався й представник кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Хомич.

Виступаючи на змаганнях у Гомелі серед борців вільного стилю вагової категорії до 79 кг, третьокурсник факультету фізичної культури і спорту нашого Університету загалом провів чотири сутички. У перших трьох Хомич щоразу доводив свою перевагу над суперниками і в такий спосіб здобув право боротися у фіналі.

На жаль, Сашкові не судилося звершити турнір непереможеним. У вирішальній сутичці за головний приз він практично на рівних боровся з представником команди господарів змагань, але в підсумку таки поступився білоруському борцю. Тож Олександр Хомич посів друге місце і повернувся додому зі срібною нагородою.

Вітаємо Олександра Хомича і його особистих тренерів та увесь колектив кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) з успішним виступом на турнірі у Гродно та бажаємо подальших перемог, як на всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ