Олена Бойко у Китаї зіграє за збірну України U-23 на чемпіонаті світу-2019 з баскетболу 3х3

Чоловіча та жіноча збірні України U-23 з баскетболу 3х3 розпочинають боротьбу на чемпіонаті світу-2019, який пройде в китайському Ланжоу. У складі жіночої команди спортивну честь синьо-жовтого прапора на світовому форумі у Піднебесній захищатиме й магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Бойко.

Жіноча українська команда на чолі з головним тренером Денисом Спиридоновим гратиме на чемпіонаті світу в складі Вероніки Любінець (БК «Київ-Баскет», Аїда Євтушенко), Наталії Цюбик («Динамо» Київ, Юрій Мигович), Вікторії Кондусь (БК «Київ-Баскет», Алла Бикова) та Олени Бойко («ІнтерХім» Одеса, Валерій Жартун).

У складі чоловічої збірної України, яку очолює Тимур Арабаджи, гратимуть Євген Балабан (БК «Одеса», перший тренер – Леонід Милосердний), Антон Мусієнко (БК «Київ-Баскет», Леонід Демченко), Микита Руслов («Черкаські Мавпи», Максим Міхельсон) та Іван Ткаченко («Черкаські Мавпи», Анатолій Федоренко).

Чоловіки на груповому етапі грають проти Катару, Бразилії, Італії та Киргизстану. Суперники у жінок – Франція, Японія, Італія та Туркменистан. До чвертьфіналу виходять перші дві команди з квінтету.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ