Олена Бойко зіграє за молодіжну збірну України на двох етапах Ліги Націй

Жіноча молодіжна збірна України U-23 з баскетболу 3х3 вчора, 27-го серпня, завершила у Буковелі підготовчі навчально-тренувальні збори до п’ятого і шостого етапів Ліги Націй, що відбудуться 29-го і 30-го серпня в угорському Дебрецені. Головний тренер команди Денис Спиридонов визначився зі складом команди на ці етапи. Спортивну честь синьо-жовтого прапора в Угорщині захищатимуть Вікторія Кондусь, Наталія Смалюк, Анастасія Сидорак та магістрантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Бойко.

Зазначимо, що сьогодні, 28-го серпня, з Івано-Франківська до Дебрецена разом з головним тренером Денисом Спиридоновим відправилися троє дівчат – Олена Бойко, Наталія Смалюк і Анастасія Сидорак. Ще один гравець Вікторія Кондусь приєднається до команди вже у Дебрецені і проведе з нею сьогодні вечірнє тренування. За словами Дениса Спиридонова Кондусь точно візьме участь у п’ятому стопі (так називають етапи у Лізі Націй). Що ж до шостого стопу, то її участь у ньому під запитанням, адже на Вікторію також розраховує головний тренер національної збірної України 3х3 Володимир Холопов. Його підопічні, серед яких і випускниця ЛДУФК Христина Філевич, там само у Дебрецені змагатимуться на чемпіонаті Європи-2019, який відбудеться з 31-го серпня по 2-е вересня.

«На п’ятому стопі, на груповій стадії 29-го серпня ми зіграємо з Польщею і Чехією. Ми вже обігрували обидві ці команди. Зараз зробив скаутінг, є відео нарізки по кожному гравцю, по їхніх лідерах. На вечірньому тренуванні розбиратимемо їх. Планую тактичне, техніко-тактичне заняття, і теоретично проаналізуємо – як вони грають, як захищаються. Також проведемо на ігровому корті ранкове тренування, звісно у повному складі.

Завдання збірної України відібратися до фінальної частини Ліги Націй, усі інші групи (Азійсько-Європейська, Південно-Західна Європейська) вже визначили по дві найкращі збірні, що зіграють у фіналі турніру з 15-го по 17-е вересня в Будапешті. Боротимемося у кожному матчі. Зараз йдемо першими, будемо і далі тримати планку. Але є прикрі нюанси. Наталія Цюбик пропустить цей тур через проблеми з коліном, а Анна Сугак має харчову алергію. На зборах відпрацювали три мікроцикли. Дівчата готові до випробувань», – розповів перед від’їздом до Угорщини головний тренер жіночої молодіжної збірної України U-23 з баскетболу 3х3 Денис Спиридонов.


За матеріалами fbu.ua 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ