Олена Підгрушна і Юлія Джима стартують на IV етапі Кубка світу з біатлону

Сьогодні, 9-го січня, на біатлонному стадіоні Lotto Thuringen Arena am Rennsteig (DKB-Ski-Arena Oberhof), що у німецькому Обергофі, стартує четвертий етап Кубка світу з біатлону сезону-2019/2020. На першій третині другого триместру боротьби за Великий кришталевий глобус змагатимуться й 11 «синьо-жовтих» стріляючих лижників, серед яких й дві представниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – аспірантка Олена Підгрушна та магістрантка факультету фізичної культури і спорту Юлія Джима.

Окрім капітана команди Олени Підгрушної і Юлії Джими, у складі «синьо-жовтої» жіночої збірної на четвертому етапі Кубка світу змагатимуться сестри-близнюки Віта і Валя Семеренко та Анастасія Меркушина, яка два попередні етапи пропустила, виступаючи на Кубку IBU.

Зазначимо, що етап у Обергофі пропустить дебютантка української збірної Дар’я Блашко. Ось як прокоментував її відсутність у команді один з тренерів збірної Валерій Лєсніков: «Дар’я Блашко пропустить гонки в Обергофі. Вона не дуже добре почувалася на зборі в австрійському Хохфільцені. Були проблеми з горлом, турбувала нежить. Нічого серйозного, але краще поберегти спортсменку. Тому в нашому розпорядженні буде п’ять біатлоністок. Головний старт сезону – це чемпіонат світу. Ми не хочемо ризикувати, бо маємо гіркий досвід попередніх років».

У чоловічій збірній в Обергофі буде шість біатлоністів – Дмитро Підручний, Артем Тищенко, Антон Дудченко, Артем Прима, Богдан Цимбал і Сергій Семенов. Зазначимо, що для останнього гонки у Обергофі будуть першими у цьогорічному Кубку світу. До речі, найдосвідченіший наш біатлоніст підготовку до них проходив у Швейцарії, у той час, як уся збірна проводила тренувальний збір у австрійському Хохфільцені, де Олена Підгрушна, нагадаємо, навіть встигла виграти Кубок Австрії. Ну а яким є рівень готовності наших команд побачимо уже в найближчі два дні, коли на трасах та стрільбищі Lotto Thuringen Arena am Rennsteig (DKB-Ski-Arena Oberhof) пройдуть спочатку жіночий, а потім й чоловічий спринт. А в суботу та неділю, 11-го і 12-го січня відповідно, у Обергофі глядачі стануть свідками класичних естафет та гонок з мас-стартом.

До речі, уже відомо, що в сьогоднішньому жіночому спринті, який розпочнеться о 15:30 за київським часом, візьмуть участь 102 біатлоністки. Українки бігтимуть під наступними стартовими номерами: 6. Юлія Джима, 41. Валя Семеренко, 51. Олена Підгрушна, 57. Віта Семеренко, 90. Анастасія Меркушина.

Додамо, що усі шість гонок з Обергофа на Україні в прямому ефірі транслюватиме канал UA:Перший.

БІАТЛОН. КУБОК СВІТУ СЕЗОНУ-2019/2020. IV ЕТАП

9 – 12 січня. Обергоф (Німеччина)