Олена Підгрушна і Юлія Джима – у заявці збірної України на чемпіонат світу в Поклюці

Визначився остаточний склад національної збірної України з біатлону на чемпіонат світу-2021, який стартує 10-го лютого у Поклюці (Словенія). У складі «синьо-жовтих» стріляючих лижників на планетарному форумі змагатимуться й дві представниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – аспірантка Олена Підгрушна та магістрантка Юлія Джима.

Головний тренер національної збірної України з біатлону, досвідчений словацький фахівець Юрай Санітра назвав остаточний склад «синьо-жовтої» команди на головний старт поточного сезону.

У Словенії в жіночій команді України виступатимуть Юлія Джима, Дар’я Блашко, Олена Підгрушна, Валя Семеренко, Віта Семеренко та Анастасія Меркушина; у чоловічій – Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Артем Тищенко та Богдан Цимбал.

Зазначимо, що не виключена участь у чемпіонаті світу й Катерина Бех, яка по завершенні чемпіонату Європи у польських Душниках-Здруй замість Тисовця відправилася готуватися до австрійського Рамзау, який знаходиться в 200 км від Поклюки.

Чи означає це, що Катерина Бех все ж може виступити на чемпіонаті світу? Очевидно, що така ймовірність існує, і обумовлена вона тим, що стан деяких спортсменок залишає бажати кращого. Наприклад, Віта Семеренко і Анастасія Меркушина дуже невиразно провели заключні гонки на чемпіонаті Європи. Також незрозуміло, чи змогла поліпшити свою функціональну готовність Дар’я Блашко, яка на січневих етапах Кубка світу виглядала вкрай важко.

За інформацією ЗМІ, найближчими вихідними керманич української збірної Юрай Санітра планує провести контрольне тренування між дівчатами, куди може бути запрошена і Катерина Бех. Після нього і буде прийнято остаточне рішення щодо складу «синьо-жовтої» команди на гонки чемпіонату світу. Поки ж, збірна України продовжує в Поклюці готуватися до світової першості, яка, нагадаємо, стартує 10-го лютого змішаною естафетною гонкою.

ПОВНИЙ КАЛЕНДАР ГОНОК ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

10 лютого (середа)
16:00
Змішана естафета

12 лютого (п’ятниця)
15:30
Спринт 10 км. Чоловіки

13 лютого (субота)
15:30
Спринт 7.5 км. Жінки

14 лютого (неділя)
14:15
Гонка переслідування 12.5 км. Чоловіки

16:30
Гонка переслідування 10 км. Жінки

16 лютого (вівторок)
13:05
Індивідуальна гонка 15 км. Жінки

17 лютого (середа)
15:30
Індивідуальна гонка 20 км. Чоловіки

18 лютого (четвер)
16:15
Одиночна змішана естафета

20 лютого (субота)
12:45
Естафета 4х6 км. Жінки

16:00
Естафета 4х7.5 км. Чоловіки

21 лютого (неділя)
13:30
Мас-старт 12.5 км. Жінки

16:15
Мас-старт 15 км. Чоловіки

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ