Олена Підгрушна змагатиметься у мас-старті чемпіонату світу з біатлону в Поклюці

Дві українські біатлоністки, Дар’я Блашко та аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна (на фото) потрапили до мас-старту на чемпіонаті світу, що проходить у ці дні в словенській Поклюці. Гонка розпочнеться у заключний день планетарного форуму – у неділю, 21-го лютого, о 13:30 за київським часом.

За підсумками спринту і гонки переслідування в Поклюці (11-е та 7-е місця відповідно) Олена Підгрушна майже гарантувала собі участь у мас-старті. Адже у рейтингу біатлоністок, що претендували на потрапляння до останньої гонки чемпіонату світу аспірантка нашого Університету посідала друге місце в рейтингу. Шостою йшла Дар’я Блашко, а ось магістрантка ЛДУФК Юлія Джима посідала 17-е місце і для потрапляння у мас-старт мала виступити в індивідуальній гонцікраще за суперниць по рейтингу.

Юлія брала участь в індивідуальній гонці, проте фінішувавши тільки 32-ю, не забезпечила собі навіть потрапляння в список запасних у мас-старті. А ось Блашко, яка, на відміну від Джими, участі в індивідуальній гонці не брала, до підсумкової тридцятки спортсменок таки потрапила.

Уже відомо, що Олена Підгрушна у мас-старті в неділю, 21-го березня, стартуватиме під 21-м номером, а Дар’я Блашко – під 24-м. З повним списком жіночого мас-старту можна ознайомитися за цим посиланням.

Зазначимо, що найбільше представництво у жіночому мас-старті матиме Норвегія – чотири спортсменки. По три біатлоністки делегуватимуть збірні Німеччини, Швеції, Франції та Швейцарії.

Додамо, що для Олени Підгрушної мас-старт стане швидше за все шостою гонкою поточного світового форуму, в якій вона братиме участь. До цього вона потрапляла до складу змішаної естафети, спринту, гонки переслідування та індивідуальної гонки. Сьогоднішній одиночний мікст вона пропускає. А от в суботу, 20-го лютого, з майже стовідсотковою ймовірністю бігтиме заключний, четвертий етап жіночої естафети.

Нагадаємо, у сезоні-2019/2020 Олена Підгрушна фінішувала 24-ю у мас-старті чемпіонату світу в італійському Антгольц-Антерсельві.