Ольга Бас та Катерина Тимрук-Скоропад – учасники симпозіуму у Кошице

Доценти кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидати наук Ольга Бас та Катерина Тимрук-Скоропад були учасниками міжнародної конференції – ІІ Інтернаціонального симпозіуму «Науки про здоров’я» та Інтернаціональної конференції з фізичної терапії та реабілітації, що упродовж трьох днів тривала на базі Університету Павла Йозефа Шафарика (Кошице, Словаччина).

У заході взяли участь учасники із чотирьох країн – України, Польщі, Словаччини та Німеччини. Учасниками були викладачі, практикуючі лікарі, фізичні терапевти, фахівці з нового напрямку Public health and Hygiene, аспіранти, магістранти та студенти Університету Павла Йозефа Шафарика.

Під час конференції працювало дві секції на яких пролунали виступи 28 доповідачів. Основними темами були фізична терапія при різних патологіях, профілактика захворювань серед населення тощо. Робочими мовами конференції були англійська та словацька. За результатами конференції опубліковано збірку тез англійською мовою.

З доповіддю виступили і доценти нашого Університету Ольга Бас та Катерина Тимрук-Скоропад. При оголошенні їхньої доповіді було представлено основні положення проекту REHAB (Erasmus), та зазначено, що ЛДУФК є його учасником.

Поряд із налагодженням міжнародних контактів під час конференції вдалося детально вивчити й обговорити у колі фахівців сучасні проблеми модернізації та трансформації напрямку фізична терапія, ерготерапія та Public health and Hygiene на теренах України. В перспективному плані є організація такої конференції в Україні у 2020 році.