Олімпіада та Паралімпіада в Токіо пройдуть без іноземних глядачів

Іноземних глядачів через пандемію коронавірусу не допустять на трибуни арен літніх ХХХІІ Олімпійських та XVI Паралімпійських ігор, що відбудуться у липні – серпні поточного року в столиці Японії Токіо. При цьому Організаційний комітет «Токіо 2020» поверне іноземним глядачам гроші за попередньо придбані квитки.

Про це йдеться в заяві на сайті організаційного комітету Ігор в Токіо за підсумками онлайн-зустрічі Міжнародного олімпійського комітету (МОК), Міжнародного паралімпійського комітету (МПК), столичного уряду Токіо, організаційного комітету Токіо 2020 та уряду Японії.

МОК та МПК були проінформовані про рішення Японії не дозволяти в’їзд для зарубіжних уболівальників на Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо через пандемію COVID-19. Оргкомітет «Токіо 2020» поверне гроші за вже придбані іноземцями квитки. Їх повинні незабаром проінформувати про механізм повернення.

МОК та МПК оголосили на засіданні п’яти сторін, що повністю поважають і приймають цей висновок.

Японські ЗМІ також повідомляють, що організатори вирішили не дозволяти в’їзд іноземним волонтерам. На момент перенесення Ігор на 2021 рік іноземцями було близько 10% з 80 тисяч волонтерів Олімпіади-2020. Однак при цьому влада пообіцяла вивчити можливість приїзду тих волонтерів, яким важко підібрати заміну в Японії, наприклад, носіїв малопоширених мов.

За даними ЗМІ, іноземцям могли продати близько 1 млн квитків на Олімпіаду-2020.

Японська координаційна рада з протидії COVID-19 на Олімпійських та Паралімпійських іграх в Токіо у грудні 2020 року опублікувала проміжне резюме, яке включало наступну заяву: «Рішення про прийом зарубіжних глядачів буде прийняте до весни 2021 року з урахуванням ситуації з COVID-19 у Японії і за кордоном, імміграційних правил, що діятимуть на той час, і будь-яких чинних обмежень на відвідування спортивних заходів». 3-го березня 2021 року сторони домовилися, що остаточне рішення буде оголошене до кінця березня.

Нагадаємо, літні ХХХІІ Олімпійські та XVI Паралімпійські ігри повинні були пройти в Токіо у 2020 році, але через пандемію їх перенесли. Тепер Олімпіада пройде з 23-го липня по 8-е серпня, а Паралімпіада – з 24-го серпня по 5-е вересня.


За матеріалами tokyo2020.org 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ