Організація барної справи: навчання на виробництві

У межах налагодженої співпраці щодо підвищення якості підготовки фахівців для готельно-ресторанного бізнесу між Львівською пивоварнею та Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського 3-го березня у виробничих приміщеннях підприємства професоркою кафедри готельно-ресторанного бізнесу Марією Паскою разом із головним спеціалістом «Карлсберг Україна» Оксаною Снежинською була проведена лекція з навчальної дисципліни «Організація барної справи».

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» мали змогу ознайомитися з основними ланками виробничого процесу, температурними параметрами, рецептурами, особливостями оцінки якості пивних напоїв та набути низки важливих фахових компетентностей.

Навчальний процес продовжило практичне заняття, яке відбувалося під керівництвом викладачки кафедри готельно-ресторанного бізнесу Ольги Радзімовської у «Львіварні» – єдиному в Україні музейно-культурному комплексі пивної історії. Логіка експозиції цього унікального музею проста: тут зібрано все цікаве, що стосується Львова і пива, зокрема його дегустаційної оцінки.

Під час заняття студенти ознайомилися з особливостями концепції «Львіварні», дегустаційною залою та організацією робочих місць працівників барної зони, порядком підготовки бару до роботи, дегустаційною шкалою та оцінкою, особливостями обслуговування гостей закладу.

У результаті заняття студенти нашого Університету змогли успішно закріпити теоретичний матеріал та опанувати практичні навики організації барної справи. Студенти та викладачі ЛДУФК щиро вдячні адміністрації Львівської пивоварні «Карлсберг Україна» за сприяння в організації навчальних занять на виробництві.