Оргкомітети майбутніх Олімпіад доповіли про хід підготовки до Ігор

Організаційні комітети Олімпійських ігор Токіо-2020, Пекін-2022, Париж-2024, Мілан-Кортіна-2026 і Лос-Анджелес-2028 упродовж віртуальної 136-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету (МОК) докладно розповіли про свої досягнення за останні місяці, попри проблеми, викликані глобальною пандемією COVID -19.

У доповідях представників оргкомітетів підкреслювалися можливості, які відкрила ця безпрецедентна ситуація: кожна організація розглядає способи оптимізації проведення Ігор відповідно до рекомендацій Олімпійського порядку денного 2020 і «Нової Норми», а також розглядає заходи, необхідні для забезпечення безпечних і успішних Ігор в найближчі роки.

Оргкомітет Токіо-2020 оголосив, що вони зберегли всі об’єкти для проведення Ігор в наступному році, а потім підтвердив розклад змагань.

Оскільки Пекін-2022 вступає в фазу готовності, Організаційний комітет виділив кілька пріоритетних сфер. Він повідомив, що більшість об’єктів нині завершено, і деякі з них вже приймають заходи. Три олімпійські селища, національний критий стадіон і столичний критий стадіон також знаходяться на етапі завершення, яке планується на кінець нинішнього року.

Команда в Пекіні також відзначила прогрес щодо їх комерційної діяльності: вже задіяно понад 30 місцевих партнерів і на цей момент ліцензовано близько 2000 офіційних продуктів.

Париж-2024 надав оновлену інформацію про планування та підготовчі роботи на об'єктах, які будуть побудовані. Організатори детально інформували про призначення центру водних видів спорту (стрибки у воду, водне поло і синхронне плавання) і Ла-Шапель Арена (бадмінтон). Іншою важливою подією була оптимізація Олімпійського селища – знижено загальну місткість з 14 250 ліжко-місць після проведення консультацій з національними олімпійськими комітетами.

Оргкомітет Париж-2024 також розповів про свій комерційний прогрес, підтвердивши трьох нових партнерів по маркетинговим програмам – EDF, FDJ і Le Coq Sportif.

Представники Мілан-Кортіна-2026 розповіли учасникам сесії МОК про розвиток організації після переходу з міста-кандидата в повністю діючий організаційний комітет.

Організатори також поділилися інформацією про великий процес обміну знань, який провів з ними МОК. Така підтримка допомогла їм розробити свою організаційну структуру, ключові пріоритети на найближчі місяці і, забігаючи наперед, свою стратегію сталого розвитку і спадщини.

Команда Мілан-Кортіна-2026 також співпрацює з МОК в розробці їх генерального плану Ігор, тісно співпрацюючи з усіма регіонами, де будуть проводитися змагання в 2026 році, та постійно контактуючи з партнерами по проведенню Ігор.

Паралельно організатори Мілан-Кортіна-2026 розробляють свої цифрові платформи, оновлюючи свій веб-сайт і запускаючи свої соціальні медіа канали, продовжуючи налагоджувати співпрацю.

Команда Оргкомітету Лос-Анджелес-2028 також ще продовжує створювати свою організацію. Зі своїми 65 співробітниками в трьох офісах, вони займалися переглядом плану Ігор, просуванням гарантій використання об’єктів і збільшенням комерційної підтримки. Останнє було підкреслено оголошенням їх першого «Партнера-засновника», Delta Air Lines, на початку цього року.

Подальші заходи щодо залучення були також детально представлені організаторами Лос-Анджелес-2028, так як вони залишаються бути вірними своїй обіцянці щодо ставки на молодіжний спорт. У рамках переговорів по Тристоронній угоді Лос-Анжелес-2028 та МОК домовилися про інвестування 160 мільйонів доларів США у місцевий молодіжний спорт упродовж декади, що передує Іграм. Але у відповідь на COVID-19 місто Лос-Анджелес тимчасово закрив центри відпочинку, тому початок програми на даний час призупинено.


За матеріалами noc-ukr.org 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ