Орися Мочульська-Дем’янюк і Роман Ростикус – чемпіони України з легкої атлетики

Минулими вихідними на легкоатлетичному манежі міста Суми відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Збірна Львівської області замкнула ТОП-10 у командному заліку, набравши 253 очки. Дві золоті нагороди до скарбнички нашої команди поклали представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

На найвищу сходинку медального подіуму зійшов випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого вишу Роман Ростикус (на фото – справа), який у бігу на 2000 метрів з перешкодами показав найкращий час – 5 хвилин 40,61 секунди. У цьому виді програми змагань сьоме місце посів Станіслав Козак (на фото – зліва). Студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту відстав від чемпіона на 22,02 секунди.

Золоту нагороду виборола й Орися Мочульська-Дем’янюк, яка вищу освіту також здобула у стінах нашого Університету. Вона першою фінішувала у фінальному забігу на 1500 м з результатом 4 хвилини 33,75 секунди.

Медаль чемпіонату України завоював також і магістрант факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК Віталій Гаюк, який у змаганнях семиборців набрав «бронзову» суму очок.

У секторі для штовхання ядра Степан Дем’янчук, який диплом про вищу освіту здобув у нашому виші, показав п’ятий результат. ТОП-6 замкнули ще два випускники нашого Університету – Назар Чапля та Олег Семенюк, які змагалися у бігу на 3000 м та 800 м відповідно, а також стрибунка у висоту Ілона Заскалько – студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту. А в чоловічому турнірі висотників сьоме місце посів випускник ЛДУФК Вадим Кравчук. Аналогічну стрічку в підсумковому протоколі змагань спринтерів у бігу на 200 м зайняв студент першого курсу факультету фізичної культури і спорту Нікіта Родченков.

Там же у Сумах, напередодні командного чемпіонату України, а саме з 26-го по 28-е січня, відбулася національна першість серед юніорів, на якій у складі збірної команди Львівської області змагалися й 11 студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Найкраще серед них виступила першокурсниця факультету фізичної культури і спорту Аліна Лістунова, яка посіла шосте місце в стрибках у довжину та дев’яте у потрійному стрибку. Шостий результат у секторі для стрибків у висоту показала студентка першого курсу факультету педагогічна освіта Єлизавета Лата.

У фіналі спринтерського бігу на 200 м восьмою фінішувала першокурсниця факультету фізичної культури і спорту Анастасія Герус. Дев’яте місце посіли Олександр Репалов стрибках у висоту та Марія Опанасик в бігу на 1500 м – студенти другого і першого курсу відповідно факультету фізичної культури і спорту.