«Особливості підготовки неперіодичних видань до випуску» (науково-практичний семінар)

Книжкова палата України імені Івана Федорова спільно з Українським інститутом книги й Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів 26 грудня організували науково-практичний семінар «Особливості підготовки неперіодичних видань до випуску». Представників видавництв із Києва, Харкова, Львова та Чернівців тепло привітав директор Книжкової палати України, д-р техн. наук, проф., Микола Сенченко.

Семінар вели президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, начальник відділу підтримки книговидання Українського інституту книги Юрій Марченко, завідувач відділу державної стандартизації Книжкової палати Галина Плиса, завідувач відділу класифікаційних систем Валентина Муравйова, завідувач відділу Міжнародної системи стандартної нумерації книг Ірина Погореловська та завідувач відділу наукового опрацювання обов’язкових примірників Книжкової палати України Віталій Поляков.

У професійному колі обговорили такі найважливіші напрямки:

• стратегія розвитку книговидання в Україні;
• дотримання видавничих стандартів як свідчення професіоналізму видавця;
• застосування нормативно-правових актів підчас видавничого оформлення видань;
• універсальна десяткова класифікація у неперіодичних виданнях;
• світовий досвід та національна практика ідентифікації видань у системі ISBN;
• система обов’язкового примірника видань як система формування документальної пам’яті України.

Інструкції для авторів з підготовки неперіодичних видань до редакційно-видавничого опрацювання до 15.01.2020 р. буде розміщено на сайті Університету у вкладці Видавнича діяльність, а також інформацію буде розіслано на кафедри електронною поштою.

Керівник редакційно-видавничого відділу
Оксана Борис