Остап Притула дебютував за молодіжну збірну України

Молодіжна збірна України з футболу напередодні, 24-го березня, у Туреччині програла в стартовому матчі міжнародного турнірі Antalya Cup 2021. Підопічні Руслана Ротаня мінімально поступилися болгарським одноліткам, виграючи по ходу поєдинку. У складі «синьо-жовтих» зіграв і студент четвертого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Остап Притула, який тим самим дебютував за молодіжну збірну.

Футбольна молодіжна збірна України U-21, яка проводить збір у Туреччині, зіграла перший поєдинок на традиційному, четвертому за ліком міжнародному турнірі Antalya Cup – 2021. Суперником «синьо-жовтих» була команда одноліток з Болгарії.

Із перших хвилин зустрічі підопічні Руслана Ротаня захопили ініціативу й не віддавали її до кінця тайму. Уже на 10-й хвилині півзахисник «Дніпра-1» Назаренко точним ударом із меж штрафного відкрив рахунок – 1:0. За кілька хвилин форвард «Динамо» Супряга міг його подвоювати, але воротар болгар Вуцов врятував свою команду. Гол у свої ворота українці привезли самі: голкіпер «Шахтаря» Турбаєвський помилився під час передачі, і капітан збірної Болгарії Янков холоднокровно перекинув нашого воротаря – 1:1.

Це не збентежило нашу команду, яка зі ще більшим бажанням почала атакувати ворота суперника. Досить сказати, що «синьо-жовті» подали шість кутових проти одного в болгар. Два відмінні моменти були в Кухаревича, але нападник «Руху» зі зручних позицій пробивав поруч зі стійкою.

Другий тайм розпочався з обопільних атак, в одній з яких захисник чеського «Динамо» з Чеське Будейовіце у складі нашої команди Таловєров порушив правила проти суперника біля лінії штрафного майданчика. Крастєв пробив у кут, який захищав Турбаєвський, але воротар із цим ударом не впорався – 1:2.

Після цього гра в українців трохи розладилася. Незабаром Руслан Ротань зробив відразу шість замін (серед тих, хто вийшов на поле, був і четвертокурсник нашого вишу Остап Притула), але й це не вплинуло на хід подій у матчі. Наша команда більше володіла м’ячем, проте до небезпечних моментів справа практично не доходила. У підсумку поєдинок так і завершився – 1:2.

Додамо, що наступний матч у рамках турніру Antalya Cup – 2021 підопічні Руслана Ротаня зіграють у суботу, 27-го березня, проти збірної Узбекистану (початок – о 16:00 за київським часом).

ФУТБОЛ. ANTALYA CUP2021. МАТЧ 1-го ТУРУ

Україна U-21 – Болгарія U-21 – 1:2 (1:1)

24 березня. Анталія (Туреччина).
Початок – 16:00.

УКРАЇНА U-21: Турбаєвський, Сємілєт, Таловєров, Батагов, Вівчаренко, Сич (Желізко, 63), Бондаренко (Притула, 63), Судаков (Мудрик, 63), Назаренко (Очеретько, 63), Супряга (Брагару, 63), Кухаревич (Ісаєнко, 63).

БОЛГАРІЯ U-21: Вуцов, Бауренський, Петров, Попов, Шопов (Мірчєв, 72), Янков, Крастєв (Камєнов, 72), Дічєв (Гальчєв, 72), Борука, Работов, Ангелов.

Голи: Назаренко (10) – Янков (21), Крастєв (53).