Остап Притула зіграє за молодіжну збірну України на турнірі Antalya Cup 2021 (Відео)

Молодіжна збірна України з футболу сьогодні, 24-го березня, у Туреччині стартує на традиційному молодіжному турнірі Antalya Cup 2021. У складі «синьо-жовтих» гратиме й студент четвертого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Остап Притула, який на клубному рівні виступає за «Рух».

У понеділок, 22-го березня, вранці молодіжна збірна України U-21 з футболу зібралася в київському «Президент Готелі», здала тести на коронавірус (усі результати – негативні) й о 18:35 вилетіла до Анталії. У Туреччині підопічні Руслана Ротаня візьмуть участь у традиційному, четвертому за ліком міжнародному турнірі Antalya Cup 2021. Відзначимо, що 2019 року «синьо-жовті» виграли головний приз цих змагань (минулого, 2020 року турнір не проводився).

Окрім української команди, у турнірі зіграють молодіжні збірні Болгарії, Казахстану, Північної Македонії, Словаччини та Узбекистану.

Згідно з Регламентом турніру Antalya Cup 2021, кожен учасник проведе по три поєдинки, а переможець визначиться за найбільшою кількістю набраних очок.

На найближчий етап підготовки до кваліфікаційного турніру молодіжного чемпіонату Європи 2023 року головний тренер нашої команди Руслан Ротань викликав 26-х футболістів.

СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ U-21:

Воротарі: Микита Турбаєвський («Шахтар» Донецьк), Мирослав Зновенко («Дніпро-1» Дніпро), Андрій Чекотун («Олімпік» Донецьк);

Захисники: Володимир Бражко, Костянтин Вівчаренко (обидва – «Динамо» Київ), Данило Сємілєт («Ворскла» Полтава), Олександр Драмбаєв («Маріуполь»), Ігор Снурніцин («Олімпік» Донецьк), Максим Таловєров («Динамо» Чеське Будейовіце, Чехія);

Півзахисники: Арсеній Батагов, Олександр Назаренко, Єгор Ярмолюк (усі – «Дніпро-1» Дніпро), Олексій Кащук, Артем Бондаренко, Олег Очеретько (усі – «Маріуполь»), Михайло Мудрик, Георгій Судаков (обидва – «Шахтар» Донецьк), Данило Алефіренко («Зоря» Луганськ), Остап Притула, Олексій Сич (обидва – «Рух» Львів), Максим Брагару («Чорноморець» Одеса), Іван Желізко («Валмієра», Латвія);

Нападники: Владислав Супряга («Динамо» Київ), Богдан В’юнник («Шахтар» Донецьк), Євген Ісаєнко («Колос» Ковалівка), Микола Кухаревич («Рух» Львів).

ANTALYA CUP 2021. КАЛЕНДАР МАТЧІВ

24 березня (середа)

Північна Македонія – Казахстан

Україна – Болгарія

25 березня (четвер)

Узбекистан – Словаччина

26 березня (п’ятниця)

Болгарія – Казахстан

27 березня (субота)

Словаччина – Північна Македонія

Україна – Узбекистан

29 березня (понеділок)

Узбекистан – Казахстан

Північна Македонія – Болгарія

Україна – Словаччина

Примітка – наведено київський час початку матчів

Зазначимо, що цим турніром молодіжна збірна України розпочне підготовку до відбору на Євро-2023 (U-21), який для «синьо-жовтих» стартує 3-го вересня поточного року виїзним матчем проти команди Сербії. Нагадаємо, що суперниками команди Руслана Ротаня в боротьбі за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи також будуть збірні Франції, Північної Македонії, Фарерських островів та Вірменії.

За матеріалами сайту УАФ