Остаточне рішення щодо Олімпіади у Токіо прийматимуть навесні 2021 року

Остаточне рішення щодо проведення спортивних змагань за програмою ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в столиці Японії Токіо приймуть навесні 2021 року. Воно буде залежати від ситуації з поширенням коронавірусної інфекції у світі. Про це заявив віцепрезидент оргкомітету «Токіо-2020» Тосіакі Ендо.

«Орієнтовно в березні 2021 року нам належить визначитися зі складом команд. Десь в цей же час організаційний комітет прийме певні рішення з питання проведення Олімпіади-2020, які залежать від ситуації з коронавірусом у світі», – цитує Тосіакі Ендо японське агентство «Кіодо».

При цьому віцепрезидент оргкомітету «Токіо-2020» підкреслив, що поки про скасування ХХХІІ літніх Олімпійських Ігор-2020 у столиці Японії говорити рано.

Глава оргкомітету «Токіо-2020» Йосіро Морі та губернатор столичної префектури Юріко Коїке провели зустріч, під час якої підтвердили, що будуть співпрацювати з метою оптимізації і спрощення проведення змагань через ситуацію з пандемією коронавірусу. Раніше сама Юріко Коїке заявила, що розглядаються різні варіанти. При цьому вона підкреслила, що необхідно домогтися розуміння громадян Японії та спортсменів.

Як повідомила напередодні газета «Іоміурі», влада Японії була націлена на проведення Олімпіади-2020 в повноцінному форматі, проте непроста ситуація з коронавірусом, яка продовжує залишатися, змусила чиновників розглядати варіант більш спрощеного проведення Ігор-2020. За даними джерел видання, може скоротитися число учасників церемоній відкриття і закриття Олімпійських ігор. Також будуть введені обмеження для кількості глядачів на стадіонах.

Японська сторона розглядає варіант проведення обов’язкового тестування на коронавірус не тільки для спортсменів і членів команд, але і всіх уболівальників. Також можуть бути введені обмеження на пересування спортсменів за межами Олімпійського селища.

Нагадаємо, у березні цього року Міжнародний олімпійський комітет та уряд Японії домовилися перенести ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 на наступне літо. Нові терміни проведення змагань у Токіо – з 23-го липня по 8-е серпня 2021 року. Відбіркові змагання завершаться не пізніше 29-го червня 2021 року, а крайній термін подачі остаточних списків спортсменів для участі в Іграх-2020 – 5-е липня 2021 року.

Орієнтовно близько 11 тисяч спортсменів з 205 країн світу на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо розіграють 339 комплектів медалей у 33-х видах спорту.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ