Павло Коростильов на Євро-2019 «настріляв» по два «золота» і «срібла»

Один з лідерів національної збірної України з кульової стрільби, студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Павло Коростильов тріумфально виступає на чемпіонаті Європи-2019 зі стрільби з малокаліберної зброї, що в ці дні триває у Болоньї (Італія).

Зокрема, вчора, 17-го вересня, Павло Коростильов здобув золоту нагороду Євро-2019 зі стрільби з малокаліберної зброї у вправі МП-10. Також на його рахунку «срібло» в командній першості разом з Володимиром Пастернаком і Максимом Городинцем.

Тепер у колекції 22-річного галичанина у Болоньї чотири нагороди. Раніше він став чемпіоном континентального форуму у вправі МП-6 разом з Віктором Банкіним і Олегом Омельчуком у команді (на фото), а також здобув «срібло» з Оксаною Ковальчук у стрільбі на дистанції 50 м в змаганнях змішаних дуетів, де до числа призерів потрапили одразу дві українські пари. Третє місце посіли більш досвідчені Олена Костевич з Олегом Омельчуком.

Зазначимо, що за підсумками перших чотирьох днів Євро-2019 у Болоньї на рахунку збірної України вже дев’ять медалей – дві золоті, дві срібні та п’ять бронзових.