Переможний вояж волейболісток «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» до Кам’янського

Дві виїзні перемоги здобули волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ», яка на 99 відсотків сформована зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у другому турі чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону-2020/2021, що завершився у Кам’янському Дніпропетровської області.

Підопічні завідувача кафедри спортивних та рекреаційних ігорнашого вишу, доцента Василя Ковцуна спочатку у чотирьох сетах обіграли господарок – СК «Прометей-2-ДДТУ» (3:1), а наступного ігрового дня у трьох партіях – запорізьку «Орбіту-Спортінтернат» (3:0).

Щодо першої гри з другою командою Суперліги «Прометей-2-ДДТУ», то львів’янки розпочали її з перемоги у першій партії – 25:19. Потім господарки відігралися – 25:22, але наступних два сети були за гостями зі Львова – 25:20 і 25:20. У підсумку, важлива виїзна перемога «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» з рахунком 3:1.

Ця звитяга додала перш за все психологічної впевненості підопічним Василя Ковцуна, які практично на одному диханні обіграли наступного суперника у звітному турі – запорізьку «Орбіту-Спортінтернат» – 3:0 (25:10, 25:20, 25:10). Це четверта перемога «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» у п’яти поєдинках чемпіонату України сезону-2020/2021.

Кольори «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» у звітних поєдинках захищали Анастасія Автономова (студентка першого курсу факультету фізичної культури і спорту), Ірина Деленько (другий курс факультету педагогічної освіти), Марія Данкович (другий курс ФФКіС), Ольга Демчук (третій курс ФФКіС), Наталія Грищенко (четвертий курс факультету туризму), капітан команди Наталія Гончар (п’ятий курс ФТ), Діана Лужецька (п’ятий курс ФФКіС), випускниці ЛДУФК Ірина Лис і Анастасія Коваль, а також студентка четвертого курсу факультету прикладної математики Львівського Національного унівесритету імені Івана Франка Соломія Рибай, учениця ЗСШ № 95 Ванесса-Віолета Лозова і 17-річна Анна Феррарі, яка народилася і розпочала займатися волейболом в Італії, а два роки тому її батьки повернулися на Україну, до Львова і відтоді вона тренується й виступає у складі команди Василя Івановича.

Щодо турнірного становища жіночих команд Вищої ліги України, то лідером є нещодавній представник Суперліги «Білозгар-Медуніверситет» із Вінниці, волейболістки якого не втратили жодного очка: п’ятьперемог у п’яти матчах – 15 очок. На очко менше у рівненської «Регіни-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР», у команди «ФОГТЛАНД» (Одеська область) – 13, а у «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» та «Полісся-2» з Житомира – по 12.

Додамо, що наступні поєдинки за участю львівської команди заплановані на 14-е і 15-е листопада у Рівному, де суперницями підопічних Василя Ковцуна мають бути «ФОГТЛАНД» (Одеська область) та «Южанка-ЧНУ-ДЮСШ№5» (Миколаїв).