Перестало битися серце Лемешка В’ячеслава Йосиповича

Сьогодні, 25-го вересня, на 73-му році життя відійшов у інший світ старший викладач кафедри легкої атлетики ЛДУФК імені Івана Боберського, Відмінник освіти України, автор понад сорока наукових праць, шість з яких навчально-методичні посібники, кандидат у майстри спорту зі стрибків у довжину, суддя національної категорії та Людина з великої літери Лемешко В’ячеслав Йосипович.

В’ячеслав Йосипович народився 28-го лютого 1947 року в селі Новий Милятин Буського району Львівської області, де упродовж 1954 – 1964 років навчався у середній школі. По завершенні строкової служби в армії, у 1969 році поступив у Львівський державний інститут фізичної культури, який закінчив у 1973 році. Отримавши диплом про вищу освіту, залишився працювати на кафедрі легкої атлетики на посаді викладача, а згодом, з 1981 року і до останніх днів життя – старшого викладача. Окрім того упродовж 1993 – 1995 років працював заступником декана педагогічного факультету.

Упродовж усієї трудової діяльності В’ячеслав Йосипович завжди був справжнім професіоналом – прекрасним викладачем та хорошим тренером. Окрім того, він вирізнявся завжди своєю людяністю, добротою та позитивним настроєм і прекрасним почуттям гумору. Його не можливо було не любити, а ще він належав до тих людей, у яких практично з усіма хороші стосунки. Втім, тепер це все уже в минулому...

Увесь колектив нашого Університету сумує і висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям покійного.

Вічная пам’ять...

P.S. Парастас відбудеться у четвер, 26-го вересня,
в селі Новий Милятин Буського району Львівської області.
Початок – о 19:00. Поховання – у п’ятницю, 27-го вересня.
Про початок буде повідомлено додатково.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ