Перша перемога волейболісток «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» у новому сезоні

Жіночі команди Вищої ліги відіграли матчі другого туру чемпіонату України з волейболу сезону-2019/2020. «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 95 відсотків складається зі студенток Львівського державного університету фізичної культури, тренує команду завідувач кафедрою спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу доцент Василь Ковцун, грала у Чернівцях, де після поразки від «Інваспорту-Метеор» з рахунком 1:3, здобула у чотирьох сетах свою першу перемогу, обігравши «Спортліцей» з Київської області – 3:1.

Щодо перебігу подій у звітних поєдинках, то в першій зустрічі із волейболістками ірпінської команди «Інваспорт-Метеор» підопічні Василя Ковцуна після загалом рівного, але все ж програного першого сету (23:25), перехопили ініціативу й практично без шансів для суперниць виграли другий – 25:15. Отримавши психологічну перевагу, львів’янки повинні були, як-то кажуть, дотиснути опоненток. Але низка помилок, притаманна молодим гравцям, дозволили «Інваспорту-Метеор» спочатку виграти важливий третій сет – 25:22, а згодом і четвертий – 25:21. Тож у підсумку поразка підопічних Василя Ковцуна з рахунком 1:3.

На щастя, ця прикра локальна невдача не вибила з колії волейболісток «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ», котрі у зустрічі зі «Спортліцеєм» з Київської області навіть після програного першого сету (16:25), змогли мобілізуватися і в непростій боротьбі, про що свідчать рахунки, виграти наступні три – 25:23, 25:23, 25:20.

Відтак, є перша перемога в чемпіонаті України, до якої долучилися студентки ЛДУФК: Федченко Марія, Деленько Ірина – перший курс; Баран Олександра, Скибінська Сусанна, Клименко Ірина, Грищенко Наталія, Гончар Наталія (капітан команди) – третій курс; Черевайко Тетяна – четвертий курс; Коваль Анастасія – шостий курс; а також – Лис Ірина (випускниця ЛДУФК), Рибай Соломія – третій курс ЛНУ імені Івана Франка та Пекарська Олександра – третій курс ЛДУБЖД.

Лідером жіночої Вищої ліги є її новачок – столична команда «Легенда-Wnet», яка виграла усі чотири стартові матчі. У звітному турі в Луцьку «Легенда-Wnet» обіграла «Полтавчанку» (3:0) та дніпровську «Аланту» (3:0).

Додамо, що матчі третього туру чемпіонату України з волейболу сезону-2019/2020 серед команд жіночої Вищої ліги відбудуться 14–15 та 21–22 грудня.