Першокурсник ЛДУФК Юрій Ковальчук – призер Відкритого зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборства

Студент першого курсу факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Ковальчук здобув дві медалі на Відкритому зимовому чемпіонаті України-2020 з сучасного п‘ятиборства, який днями завершився у Києві.

Срібну медаль наш юний атлет виборов у особистому заліку серед юнаків у категорії U-19 (чотириборство), а третє – серед дорослих у командній першості з п'ятиборства разом із випускниками нашого Університету Андрієм Федечком і Дмитром Балюком.

Тренерський склад у складі Володимира Софієнка, Олега Фіалковича, Віталія Тарнакіна та Лідії Яриш дякує за сприяння у підготовці спортсменів президенту спортивного клубу ГО СКА Дмитра Бублика.

На завершення зазначимо, що змагання Відкритого зимового чемпіонату України з сучасного п'ятиборства пройшли на основних локаціях пентатлону Києва: ЦСК ЗСУ, легкоатлетичному манежі та кінно-спортивній базі «Динамо». Серед учасників – понад сто спортсменів з різних регіонів України, а також Аргентини і Молдови, які виборювали нагороди у чотирьох вікових категоріях – юнаки до 19 років, юніори, молодь і дорослі.