Підсумки IX турніру пам’яті тренера-викладача ЛДУФК Юрія Козія

Упродовж трьох днів у спортивному залі ДІПМ «Містопроект» вирували пристрасті біля столів для гри в настільний теніс. За перемогу у традиційному, дев’ятому за ліком турнірі пам’яті тренера-викладача Львівського державного університету фізичної культури Юрія Козія, котрий трагічно загинув у ДТП 4-го жовтня 2009 року, змагалися юні майстри малої ракетки різних вікових категорій, спортивні журналісти та усі бажаючі.

Приємно, що з найкращого боку себе проявили вихованці викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Анжели Сидорко Олександр Гелета та її донечка Марія Сидорко, котрі змагалися у наймолодшій віковій категорії (2008 р.н. і молодші). Зокрема, 9-річний Сашко Гелета в боротьбі за перше місце переміг свого одвічного і вже принципового суперника з Жовкви Вадима Солтиса і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. До речі, це друга перемога поспіль (тиждень тому він виграв турнір пам’яті Зіновія Підлісного) здібного і дуже старанного Сашка, котрий живе і навчається у Миколаєві й тричі на тиждень приїздить до Львова на тренування до Анжели Олегівни Сидорко. Як бачимо, недаремно – прийшли і до нього перемоги, хоча раніше був комплекс подолання одвічного опонента з Жовкви Вадима Солтиса. Попереду у цих юнаків – Всеукраїнські змагання «Дитячої ліги», перший тур якої запланований на грудень місяць.

Також на очах прогресує і донечка працівників ЛДУФК Анжели і Олега Сидорка Марія, котрій 23-го листопада виповниться лише 9 років, а тому на даному етапі змагається, як правило, зі старшими за себе дівчатками. Попри це, Марія під керівництвом мами-тренера проявляє характер, бореться за кожне очко і на останніх турнірах постійно потрапляє до числа призерів. Зокрема, на турнірах пам’яті Юрія Козія і Зіновія Підлісного тижнем раніше Марія Сидорко цілком заслужено стала срібним призером. Одним словом, у обох юних вихованців тренера-викладача ЛДУФК Анжели Сидорко є всі передумови для подальшого прогресу.

Традиційно на турнірі пам’яті Юрія Козія змагалися і спортивні журналісти. Цього разу рейтинг-фавориту і переможцеві останніх аналогічних турнірів Богдану Пастернаку було ой як непросто підтвердити це реноме. Зокрема, гідну конкуренцію йому склав працівник інформаційного відділу ЛДУФК і шеф-редактор «Спортивки» Роман Цюняк, котрий у двох з трьох програних сетах був за крок до успіху, бо вів у рахунку 10:8, але на «більше-менше» програв, посівши в підсумку друге місце. Варто відзначити, що і в решти поєдинках нашого турніру велася запекла боротьба. У більшості випадків зустрічі завершувалися за мінімальної переваги одного із гравців (3:2), а доля переможця доволі часто вирішувалася на «більше-менше».

Одним словом, вийшов захоплюючий і цікавий турнір рівноцінних учасників, який нашому незабутньому колезі Юрію Козію точно б сподобався!