П’ята Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті»

26–27 березня 2020 року кафедра хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського імені Івана Боберського сумісно з відділом спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини і кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського Національного університету імені Івана Франка проводить П’яту Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті».

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Основи медичного забезпечення в хореографічних колективах та спортивних секціях та суміжних видів мистецтв
• Профілактика травматизму в хореографічних колективах та спортивних секціях та суміжних видів сценічного мистецтва
• Арт-терапія засобами хореографічного та сценічного мистецтва
• Психологічні та педагогічні аспекти діяльності в хореографії, цирковому мистецтві та спорті
• Засоби корекції та відновлення засобами хореографії, сценічного мистецтва та спорту
• Особливості музично-рухової діяльності в хореографії та спорті
• Реабілітаційні заходи в хореографії, сценічному мистецтві та спорті
• Формування в Україні науки про роботу м’язів танцівника – кінезіології

За результатами конференції буде сформовано навчально-методичний посібник «Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту».

Заявку та матеріали доповіді надсилати до 10 березня 2020 року на електронну адресу: vidlunnya@gmail.com, моб. тел.: +38 (066) 738-94-13 – Олександр Плахотнюк.

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:
79017, м. Львів, вул. Вахнянина, 29
(Центр творчості дітей та юнацтва)