П’яте «золото» гандболісток «Галичанки»

Львівська гандбольна «Галичанка», склад якої сформовано головним чином зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, вчора, 26-го квітня, зіграла з ужгородськими «Карпатами» завершальний матч другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги сезону-18/19. Матч двох найсильніших команд України відбувся у Львові.

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 32:22 (17:8)

26 квітня. Початок – 17:00. Львів. Палац спорту «Галичина»

Судді: Валерій Рожков (Рівне), Анатолій Новіков (Запоріжжя).

Комісар ФБУ – Віктор Згода (Львів).

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Мар’яна Маркевич, Ілона Гайкова, Наталія Савчин, Олександра Фурманець, Ірина Стельмах, Тетяна Поляк, Тетяна Череп, Юлія Головко, Анастасія Баранович, Ольга Братковська, Діана Дмитришин, Ірина Прокоп’як, Ольга Василяка, Софія Давидянц.

Головний тренер – Віталій Андронов.

«КАРПАТИ»: Єлизавета Воронько, Тея Чіковані – Каріна Байрак, Мілана Шукаль, Аліса Петрів, Анастасія Мелекесцева, Яна Готра, Христина Сендрей, Ольга Макаренко, Катерина Купчак, Наталія Шипляк, Анна Лезінська, Софія Безрукова, Анна Тріфонова, Анна Гававка.

Головний тренер – Віктор Чернов.

Зазначимо, що обидві команди вийшли на майданчик вже з достроково завойованими титулами: «Галичанка» – чемпіон, «Карпати» – віце-чемпіон, проте кожен з них прагнув звитяги в останньому матчі. Переможну крапку на рідному майданчику поставила «Галичанка», розтрощивши принципових суперниць з рахунком 32:22 (17:8). А інакшого результату і бути не могло, адже попри передвеликодні клопоти підтримати «Галичанку» зібралося чимало вболівальників:

• військовослужбовці 2-ої Галицької бригади Національної гвардії України;
• чарівні юні черлідерки Lviv Angels sports club/ Спортивний клуб з черлідингу «Львівські янголи»;
• ультрас «Галичанки»;
• новоспечені чемпіони України – волейболісти львівського клубу «Барком-Кажани» та багато інших друзів та прихильників команди.

А з такими вболівальниками жоден суперник нашим галичанкам не страшний!

Отож, львівська «Галичанка» здобуває титул чемпіона України вже п’ятий сезон поспіль. І абсолютно правомірно скандує після матчу своє чемпіонське гасло – «Ми – львів’яни, ми – найсильніші».

КОВАЛІ 5-го «ЗОЛОТА» «ГАЛИЧАНКИ»:

Воротарі: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк, Марина Валієва.

Польові гравці: Наталія Савчин, Ольга Братковська, Діана Дмитришин, Анастасія Баранович, Мар’яна Маркевич, Ольга Василяка, Ілона Гайкова, Тетяна Череп, Ірина Стельмах, Софія Давидянц, Тетяна Поляк, Олександра Фурманець, Ангеліна Овчаренко, Валентина Фроляк, Ірина Прокоп’як, Катерина Козак, Юлія Головко, Діана Колодійчак.

Головний тренер – Віталій Андронов.

Тренери: Оксана Площинська, Тетяна Штефан.

Директор клубу – Тарас Кузь.

Президент клубу – Роман Федишин.