П’ятеро представників ЛДУФК змагатимуться на чемпіонаті світу-2018 з фехтування

Став відомий склад збірної України на чемпіонат світу-2018 з фехтування, який з 19-го по 26-е липня прийматиме китайське місто Усі. Змагатимуться за нагороди планетарного форуму й 24 українці, п’ятеро з яких представляють у національній команді Львівський державний університет фізичної культури.

На чемпіонаті світу-2018 з фехтування у Піднебесній буде розіграно 12 комплектів нагород. Традиційно мушкетери розіграють медалі в індивідуальній та командній першостях з фехтування на шпагах, рапірах і шаблях серед чоловіків та жінок.

Українська команда буде представлена у всіх видах зброї. У турнірі рапіристів змагатимуться бронзовий медаліст чемпіонату світу-2013 і Всесвітньої Універсіади-2017, аспірант ЛДУФК Ростислав Герцик та випускник нашого вишу Клод Юнес. У цьому ж виді зброї у складі жіночої команди вийде на фехтувальну доріжку Олександра Сенюта, яка вищу освіту здобувала також у стінах нашого університету.

Ще дві представниці прекрасної статі – випускниці ЛДУФК Ксенія Пантелеєва та Анфіса Почкалова, у колекції нагород яких є чимало медалей різного ґатунку з чемпіонатів світу і Європи та Всесвітніх Універсіад, вестимуть боротьбу у турнірі з фехтування на шпагах.

Принагідно нагадаємо, що національну жіночу шпажну команду та чоловічу рапірну тренують заслужені тренери України, випускники нашого університету Андрій Орліковський та Сергій Гаравський відповідно.

СКЛАД  ЗБІРНОЇ  УКРАЇНИ  З  ФЕХТУВАННЯ
НА  ЧЕМПІОНАТ  СВІТУ-2018:

Чоловіки (рапіра): Дмитро Чучукало, Ростислав Герцик, Андрій Погребняк, Клод Юнес

Жінки (рапіра): Катерина Ченцова, Анастасія Московська, Олександра Сенюта, Анна Тараненко

Чоловіки (шабля): Дмитро Пундик, Олексій Стаценко, Юрій Цап, Андрій Ягодка

Жінки (шабля): Юлія Бакастова, Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Вороніна

Чоловіки (шпага): Богдан Нікішин, Ігор Рейзлін, Володимир Станкевич, Роман Свичкарь

Жінки (шпага): Фейба Бежура, Олена Кривицька, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова

Відзначимо, що цим же складом наша команда виступала і на континентальній першості в Сербії. Однак тоді срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро-2016 Олена Вороніна виступала тільки в командному турнірі, тепер же вона вийде на доріжку і в особистих змаганнях.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи-2018 українці здобули дві медалі: Богдан Нікішин показав третій результат в особистій першості шпажистів, а українські шаблістки взяли «срібло» в команді.

Додамо, що після успішного виступу в Сербії Богдан Нікішин став лідером світового рейтингу.