Почесні нагороди ЛОДА отримали Тетяна Дух та Антон Литвинець (Фото)

Учора, 13-го вересня, напередодні Дня фізичної культури і спору у Львові відзначили провідних фахівців галузі. Нагороди вручав перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський. Зокрема, подяки «За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Львівщини та з нагоди Дня фізичної культури та спорту» отримали викладачі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тетяна Дух і Антон Литвинець.

На початку урочистостей спортивне товариство привітав перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський, наголосивши, що дбатиме про активний розвиток галузі фізичної культури і спорту. «Чотири – п’ять років тому, коли їздили у Польщу, ми бачили у кожному селі спортивний майданчик і думали, коли у нас такі будуть. Сьогодні Львівщина на першому місці серед усіх областей України за кількістю новозбудованих спортивних майданчиків. Тішить, що ви є сильні духом, тілом та показуєте приклад іншим, як потрібно працювати над собою та розвиватись. Дуже приємно, що ви гуртуєтесь і, що ця ідея здорового спортивного способу життя вас усіх об'єднує», – підкреслив Василь Лозинський.

Провідних фахівців галузі фізичної культури та спорту відзначили подяками Львівської облдержадміністрації, грамотами управління фізичної культури та спорту ЛОДА, а також вручили посвідчення «Заслужений тренер України» та «Майстер спорту України». Отож, в числі 13-ти удостоєних високої нагороди номінантів, яких відзначили подяками Львівської облдержадміністрації, викладачі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського: Тетяна Дух – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри легкої атлетики та Антон Литвинець – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту.

Відтак, ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор Євген Приступа зазначив: «Наші спортсмени і тренери демонструють високий професіоналізм, гідно змагаючись на спортивних аренах з представниками країн, які значно випереджають Україну за рівнем економічного розвитку та фінансового забезпечення спорту. Невтомна праця кожного тренера і спортсмена прославляє нашу державу. Слава українському спорту! Слава Україні!».