Поміж переможцями Book Forum

Завершив свою роботу 25-ий ювілейний Форум видавців у Львові. Цьогоріч – у новому, значно ширшому, міжнародному форматі – Book Forum. Він не оминув добрими новинами і наш виш: праця «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції», авторства доцентів університету Андрія Сови і Ярослава Тимчака, перемогла у номінації конкурсу: «Популярна наукова література».

На церемонії нагородження 25 Book Forum Best Book Award, що відбулася 20 вересня у Львівській обласній філармонії, відповідний диплом було вручено видавництву Юрія Николишина «Апріорі», яке, у співпраці з редакційно-видавничим відділом ЛДУФК, підготувало це видання (нагадаємо, що на конкурс Book Forum було подано понад 500 видань українських та закордонних видавництв у різних номінаціях).

21 вересня, в рамках форуму, у Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (проспект Свободи, 15), ще раз відбулася презентація книги.

Без сумніву ця висока відзнака сприятиме поширенню книги й інформації про ще нещодавно «закриті» сторінки української національної фізичної культури та її провідного діяча Івана Боберського, як в Україні, так і за кордоном.