Позаду половина дистанції турніру претенденток

У турнірі претенденток на матч за звання чемпіона світу з шахів серед жінок у Казані зіграно сім турів, а це – половина дистанції. Випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анна і Марія Музичук у звітному, 7-му турі, чорними фігурами зіграли унічию з росіянками Алєксандрою Костенюк і Алєксандрою Горячкіною відповідно.

У двох інших партіях цього туру ще одна російська шахістка Валєнтіна Гуніна перемогла китаянку Тань Чжуньї, а Катерина Лагно і грузинка Нана Дзагнідзе розійшлися миром.

Отож, на екваторі турніру претенденток лідером є Горячкіна – 5,5 очок. У Дзагнідзе і Лагно – по 4 очки, у сестер Музичук, Костенюк і Гуніної – по 3, у Тань Чжуньї – 2,5.

Сьогодні, 9 червня, відбудеться 8-ий тур, а разом з ним розпочнеться друге коло турніру. Сестри Музичук Анна і Марія зустрінуться між собою, Лагно – з Гуніною, Горякіна – з Костенюк, Тань Чжуньї – із Дзагнідзе. Заключний тур запланований на 17 червня. Лише переможниця турніру отримає право зіграти матч за світову шахову корону із діючою чемпіонкою світу Цзюй Веньцзюнь з Китаю.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ