Працівники ЛДУФК відсвяткували Івана Купала на березі річки Стрий (Фото)

З 5-го по 9-е липня відбулася екскурсійна поїздка, організована профспілковим комітетом ЛДУФК. Працівники університету відпочивали у чудовому готельно-відпочинковому комплексі «Осоння Карпати», недалеко від курортної Східниці серед мальовничої гірської природи на березі ріки Стрий. На Івана Купала персоналом бази для всіх гостей було організовано чудове свято з плетінням вінків, стрибками через багаття, зі смачною гостиною та дотриманням усіх стародавніх традицій. Працівники університету під час відпочинку покращили самопочуття чистим гірським повітрям, цілющою джерельною водою, оздоровчими процедурами на території комплексу.

Усі учасники поїздки висловлюють подяку профспілковому комітету ЛДУФК за прекрасно організований відпочинок.

Також, висловлюємо щиру вдячність дирекції та адміністрації комплексу "Осоння Карпати" за гостинність, смачну кухню та професіоналізм в організації відпочинку.