Працівників ЛДУФК запрошують до участі в онлайн-стажуванні

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у Кракові (Польща) та Малопольською школою державного управління міста Краків організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету в місті Краків за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Організатори онлайн-стажування, що триватиме з 14-го вересня до 9-го жовтня 2020 року, запрошують для участі у заході й представників професорсько-викладацького складу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Як йдеться у запрошенні, стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

Основна мета стажування – пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ СКЛАДАЄТЬСЯ
З ТРЬОХ МОДУЛІВ
:

Модуль -1-
Вступ. Мобільність в освіті

Модуль -2-
Європейська та польська система вищої освіти

Модуль -3-
Освіта та дослідження в перехідному періоді.
Нові та інноваційні методи навчання
(дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику заходу буде видано сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 120 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38 (063) 333-91-52 або на сайті www.elpd.com.ua.