Представники ЛДУФК – чемпіони і призери України

Днями у Івано-Франківську завершився чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Чемпіонкою України у бігу на 2 км стала випускниця Львівського державного університету фізичної культури Ірина Бубняк (7:39), срібну нагороду завоювала ще одна наша випускниця – Орися Дем’янюк (Мочульська) з результатом 7:46.

Бронзову нагороду виборола львівська спортсменка, випускниця ЛДУФК Оксана Райта у бігу на 8 км серед дорослих з результатом 34:05. Лише чотири секунди розділили у змаганнях з бігу на 10 км серед чоловіків срібного призера чемпіонату України магістранта VI курсу ФКіС Богдана-Івана Городиського (37:07) і переможця Василя Коваля (37:04) з Житомирщини.

Відтак, Богдан-Іван Городиський, Ірина Бубняк та Орися Дем’янюк (Мочульська) кваліфікувалися на чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу, який відбудеться 9 грудня у Нідерландах.

Випускник ЛДУФК Роман Ростикус зайняв 4-те місце у бігу на 2 км серед чоловіків з результатом 6:49. Студент 23 групи ФКіС Козак Станіслав посів 7 місце у бігу на 6 км серед юніорів з результатом 23:54. У кросі на 8 км серед молоді 6-те місце виборов магістрант ФПО Ігор Желем – 31:48. Десятку фіналістів закрив магістрант ФПО Назарій Чапля (32:22). На дистанції 6 км серед молоді 13-те місце посіла студентка 42 групи ФПО Вікторія Дуткевич, за нею фінішувала студентка 41 групи ФКіС – Ірина Племянник.