Представники ЛДУФК «настріляли» чималий «врожай» нагород чемпіонату України-2019

Учора, 16-го січня, завершився Відкритий зимовий чемпіонат України-2019 у приміщенні з кульової стрільби, який приймали відразу два міста – Львів (пістолет) та Київ (гвинтівка). Чималим медальним здобутком можуть похизуватися випускники Львівського державного університету фізичної культури – Роман Бондарук, Олександр Петрів і Юлія Коростильова.

Отож, Ольга Болонна стала чемпіонкою України у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3), а Юлія Коростильова виборола у цій вправі бронзову нагороду. Тетяна Галкіна посіла особисте третє місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6).

У чоловіків чемпіоном України у стрільбі з швидкісного малокаліберного пістолета (вправа МП-8) став Роман Бондарук, а Павло Коростильов у цій дисципліні – бронзовий призер.

Маємо чимало медалей і в командних видах стрільби. «Золото» чемпіонату у вправі МП-8 виборола перша команда Львова – Павло Коростильов, Олександр Петрів, Володимир Пастернак. У другої львівської команди – «срібло», яке вибороли Роман Бондарук, Сергій Журба та Сергій Банах.

У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) на «срібло» настріляла львівська команда у складі Олександра Петріва, Володимира Пастернака та Павла Коростильова. У жінок у тій же вправі одразу дві львівські команди на п’єдесталі: друге місце – Ольга Болонна, Юлія Коростильова, Анастасія Бондарук; третє місце – Альона Шевченко, Христина Бурак, Анастасія Колодяжна.

У стрільбі з малокаліберної гвинтівки (вправа МГ-6) друге місце посіла команда, представлена Тетяною Галкіною, Юлею Чулик та Вікторією Царенко. І ця ж команда виборола «бронзу» у вправі МГ-9. А Юлія та Павло Коростильови здобули срібні медалі у вправі MIX-пістолет (змішані пари), Ольга Болонна та Олександр Петрів – бронзові призери.

Вітаємо чемпіонів і призерів чемпіонату України-2019 та чекаємо на нові спортивні здобутки як на всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ