Представники ЛДУФК відвідали Pope John Paul II State School of Higher Education in Biala Podlaska (Фото)

Працівники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з робочим візитом відвідали Pope John Paul II State School of Higher Education in Biala Podlaska. З 6-го по 10-е травня 2019 року доцент кафедри фітнесу та рекреації, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Уляна Шевців пройшла науково-педагогічне стажування у рамках міжнародної програми академічної мобільності Erasmus+ КА1, а начальник відділу міжнародних зв’язків Лілія Бедрій-Ферцак здійснила ознайомчий візит в рамках міжнародного співробітництва між двома вищими навчальними закладами.

Програмою стажування було передбачено читання лекцій Уляною Шевців студентам університету початкових курсів; відвідування лекційних та практичних занять; ознайомлення із програмами навчання за різними спеціальностями, методикою та можливостями використання наукової літератури. До послуг студентів і професорсько-викладацького складу – сучасна бібліотека з достатньою кількістю необхідної літератури, електронним обліком історії читачів, комп’ютерними класами, зручними затишними кабінками для індивідуальної роботи в тиші.

Під час візиту відбулася зустріч з керівником напрямку туризму та рекреації – Ms. Ewelina Niznikowska, викладачами університету та керівником відділу міжнародного співробітництва – Agnieszka Kaliszuk. В процесі плідної розмови були досягненні попередні домовленості стосовно написання спільних наукових статей та участі у спільних наукових конференціях.

Програмою стажування було передбачено проведення лекційних занять доцентом Уляною Шевців з фітнесу польською мовою для студентів початкових курсів за темами, обраними керівництвом факультету. Лекції викликали жвавий інтерес серед студентів, про що може свідчити велика кількість поставлених лектору запитань. Пані Ewelina Niznikowska високо оцінила актуальність і якість викладеного матеріалу та його цільову освітню спрямованість для студентів відділення.

Для представників ЛДУФК було проведено майстер-клас з функціонального тренінгу Ms. Ewa Stepien. Уваги заслуговує і оснащення навчальних аудиторій, зокрема, заняття з фітнесу проходять у спеціально обладнаних сучасних приміщеннях – фітнес-залах.

До послуг студентів та викладачів – спортивні споруди різного типу, тренажерні зали, манежі з дерев’яним покриттям для спортивних ігор, фітнес-зали для проведення занять з пілатесу, йоги та оздоровчої гімнастики, атлетизму, просторі роздягальні та душові, футбольні поля та поле для гольфу.

На даний момент в університеті Bialej Podlaskiej навчається значна кількість студентів зі Східної України.

Учасники. проекту висловлюють велику подяку керівництву університету та особисто керівнику відділу міжнародного співробітництва Agnieszka Kaliszuk за прекрасну організацію стажування. Сподіваємось, що співпраця між нашими закладами принесе користь обом навчальним закладам.