Привітання колективу ЛДУФК з Днем фізичної культури і спорту!

Шановні викладачі та студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а також спортсмени і тренери, ветерани спорту та організатори фізкультурно-спортивної сфери, уболівальники й усі шанувальники здорового способу життя! Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту в Україні!

Сьогоднішнє свято, тим паче у теперішній, непростий період в історії усього людства, наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше – популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського має вагомі результати у спорті. Наші студенти та аспіранти, а подекуди й викладачі, що виборюють на змаганнях різного рівня призові місця – гордість не тільки нашого Університету, міста і регіону, а й усієї України. Їхні високі досягнення, перемоги та рекорди – це слава та імідж ЛДУФК! Пишаємось вами, шановні спортсмени, цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками наш рідний край!

Слова глибокої вдячності висловлюємо ветеранам спорту, тренерам і викладачам, які присвятили своє життя вихованню молоді, посіяли зерна спортивних успіхів, проводять значну роботу із залучення до занять фізичною культурою і спортом усі верстви населення нашої України.

З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров’я, спортивного довголіття, благополуччя та успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаємо кожному, щоб заняття спортом та фізичними вправами спонукали нас бути кращими і досягати більшого!

Вдалих усім стартів та переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

З професійним святом Вас! Слава Україні!

З повагою, Ректорат ЛДУФК

З днем прекрасним фізкультури
Привітаємо всіх вас.
І бажаєм, щоб статура