Провальний старт сестер Музичук на турнірі претенденток

У столиці Татарстану Казані триває турнір претенденток на матч за звання чемпіона світу з шахів серед жінок. Сьогодні, 3 червня – вихідний, а напередодні випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марія та Анна Музичук грали чорними фігурами й програли свої партії третього туру: Марія – грузинці Нано Дзагнідзе, Анна – китаянці Тань Чжуньї.

Нагадаємо, що в першому турі сестри Музичук зіграли між собою внічию. У другий ігровий день Анна поступилася Нано Дзагнідзе, а Марія – зіграла внічию з Тань Чжуньї. Сьогоднішній день відпочинку на турнірі повинен піти на користь нашим шахісткам і вони з новими силами продовжать турнір. Завтра, 4-го червня, у четвертому турі Анна Музичук зустрінеться з росіянкою Алєксандрою Горячкіною, а Марія – з уродженкою Львова Катериною Лагно, котра уже кілька років виступає за Росію.

Цікаво, що в третьому турі не було зафіксовано жодної нічиєї. Усі шахістки вміло використали перевагу білих фігур і перемогли: Алєксандра Горячкіна – Катерину Лагно, Валєнтіна Гуніна – Алєксандру Костенюк, Нано Дзагнідзе – Марію Музичук, Тань Чжуньї – Анну Музичук.

Отож, після трьоох турів лідирують Дзагнідзе та Горячкіна – по 2,5 бали; Тань Чжуньї – 2; Гуніна – 1,5; М. Музичук, Лагно та Костенюк – по 1, А. Музичук – 0,5.

Нагадаємо, що згідно з регламентом змагань кожна шахістка зіграє з кожною по дві партії різним кольором. Лише переможниця турніру отримає право зіграти матч за світову шахову корону із діючою чемпіонкою світу Цзюй Веньцзюнь з Китаю. Заключний, 14-ий тур запланований на 17 червня.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ