Ректорові ЛДУФК Євгену Приступі – 60!

Сьогодні, 1-го березня, виповнюється 60 років з дня народження ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України – Євгена Приступи. Увесь колектив сердечно вітає Вас з ювілеєм!

Бажаємо, щоб слава й велич «зоряного» Університету була частиною історії України, в якій зростає сильне, здорове, розумне покоління. Це державотворча місія: передання спадщини знань в галузі освіти та фізичної культури.

Горизонтів чимало перед Вашим колективом, і зокрема, олімпійських надій. Історія Університету викарбувана іменами видатних спортсменів й науковців. Бо в утвердженні їхніх здобутків були наші учителі, викладачі і тренери. Серед них і Ви, Євгене Никодимовичу. Щораз вихованці Вашої наукової школи досягають успіхів й вершин. Ми читаємо про це в книжках на золотих сторінках: про наших студентів, випускників, педагогів, науковців... Зірок! Ви сьогодні на почесному п’єдесталі, де нагородою є вітання, які у весняну днину звучатимуть творчо й врочисто. В родині зичимо здоров’я, добра й любові. У серці – радості й натхнення. Прекрасна мить! Витай життя!

Нехай Всевишній посилає ще многа, многая літа!

Многая літа,
Євгене Никодимовичу!

 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ