Родинні розбірки Юлії та Павла Коростильових на чемпіонаті України

Упродовж тижня, з 18-го до 24-го серпня, Львів приймав чемпіонат України 2020 року кульової стрільби. Медалі виборювали майстри стрільби з пістолета і по рухомій мішені. У загальнокомандному заліку серед областей впевнену перемогу, набравши у підсумку 2314,5 балів, здобула перша команда Львівщини. Другими стали дніпряни (1422,5), а третіми – вінничани (1097). Свій вагомий внесок у звитягу зробили і снайпери Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Одразу чотири золоті медалі та по одній срібній і бронзовій нагороді здобула випускниця кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) нашого вишу Юлія Коростильова (на фото – посередині). Їй не було рівних у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м, 60 пострілів), де вона спочатку здобула перемогу в особистій першості, а також виграла «золото» разом з Анастасією Німець та Ольгою Болонною у складі збірної Львівської області в командному заліку.

З цими ж партнерками Юлія стала чемпіонкою в командних змаганнях серед жінок у вправі МП-10 (стандартний пістолет, 25 м, 3х20 пострілів) та срібним призером у вправі МП-5 (спортивний пістолет, 25 м, 30+30 пострілів). Окрім того в останній вправі вона виборола бронзову медаль в особистій першості.

Ще одну золоту нагороду Юлія Коростильова здобула разом зі своїм рідним молодшим братом, студентом четвертого курсу нашого Університету Павлом Коростильовим (на фото внизу – посередині). Родинний дует здобув «золото» у вправі ПП-мікст (пневматичиий пістолет, 10 м, 30+30 пострілів).

Цікаво, що неофіційний чемпіонат родини Коростильових у рамках звітних змагань цього разу завершився на користь Павла. Як і Юлія, на звітному чемпіонаті він завоював шість нагород, але їхня якість у нього виявилася трішечки вищою – чотири «золота» і два «срібла» проти чотирьох золотих медалей та по одній срібній і бронзовій.

Своє єдине «золото» в особистій першості Павло Коростильов здобув у вправі МП-10 (стандартний пістолет, 25 м, 3х20 пострілів). А в командних змаганнях у складі збірної Львівської області, де його партнерами були славнозвісні випускники ЛДУФК Роман Бондарук та Олександр Петрів, став срібним призером. У цій же вправі, виступаючи за другу команду Львівщини, на «бронзу» разом з Юрієм Колесником і Володимиром Пастернаком настріляв випускник нашого вишу Сергій Банах.

У вправі МП-8 (швидкостріляючий пістолет, 25 м, 60 пострілів) в особистій першості бронзовим призером став Роман Бондарук. А в командному заліку чемпіонство виборола перша збірна Львівської області (Володимир Пастернак, Павло Коростильов, Роман Бондарук), яка «перестріляла» своїх земляків з другої команди (Олександр Петрів, Юрій Колесник, Сергій Банах), що зійшла на «срібну» сходинку медального подіуму.

Перші два місця львів’яни посіли і в командній стрільбі у вправі РП-5 (револьвер центрального бою, 25 м, 30+30 пострілів). «Золото» виборола перша збірна Львівщини (Олександр Петрів, Павло Коростильов, Володимир Пастернак), а друга команда (Юрій Колесник, Роман Бондарук, Сергій Банах), відповідно, стала срібним призером.

А от в особистому заліку у цій вправі не було рівних олімпійському чемпіону Ігор-2008 у Пекіні Олександру Петріву (на фото вище – посередині). У підсумковому протоколі він випередив Павла Коростильова (на фото вище – зліва), який став срібним призером.