Ростислав Грибовський і Василь Купчак – чемпіони України зі стендової стрільби

Чемпіонат України 2020 року з стендової стрільби, який після довготривалої карантинної паузи упродовж чотирьох днів, з 3-го по 6-е вересня, проходив у Одесі, для спортсменів збірної Львівської області завершився «золотим» тріумфом. Зазначимо, що на перші змагання національного рівня нинішнього року до Південної Пальміри прибула рекордна кількість спортсменів – 110 стрілків з дев’яти областей та міста Києва.

У неділю, 6-го вересня, в заключний змагальний день чемпіонату України-2020 було розіграно медалі у командній першості в двох вправах – круглий та траншейний стенд. Приємно констатувати, що обидва золоті комплекти нагород вибороли саме львівські стрільці, серед яких були й представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, у складі нашої команди у вправі круглий стенд випускник магістратури Василь Купчак, старший викладач кафедри стрільби і технічних видів спорту нашого вишу Ростислав Грибовський та Андрій Кобзарук випередили на чотири уражені мішені спортсменів Одеси та Києва, які посіли друге та третє місця відповідно.

Зазначимо, що на заваді учасникам чемпіонату не стали ні сильна злива у перший день змагань, ні у подальшому по-літньому справжня спека. Інтрига в боротьбі за титул зберігалася до останнього, адже після першого дня командних змагань у вправі круглий стенд результати львів’ян та одеситів були рівними. Але у вирішальний момент більш високу майстерність та витримку виявили підопічні випускника ЛДУФК, заслуженого тренера України Віталія Грибовського, які у підсумку й зійшли на «золоту» сходинку медального подіуму, з чим ми їх і вітаємо та бажаємо подальших успіхів на наступних змаганнях як всеукраїнського, так і континентального та світового рівнів.