СБК «Львів» – бронзовий призер третього етапу Суперліги з баскетболу 3х3

Львівська команда СБК «Львів» у складі студентки факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марії Ковтун, випускниці нашого вишу Христини Філевич, а також Марії Дубас і Ольги Краснікової стали бронзовими призерками на третьому етапі Суперліги 3х3 в Івано-Франківську.

Розпочали турнір львів’янки дуже впевнено: в груповому раунді здолали столичний «КСЛІ-Київ-Баскет» (20:9) та збірну України U-18 (11:8). В 1/4 фіналу наші баскетболістки здолали команду МОБІ з Броварів (20:11). Проте, в півфіналі, на жаль, СБК «Львів» не вдалося зупинити господарок турніру – «Франківськ-ПНУ», програвши з рахунком 10:15.

У фіналі «Франківськ-ПНУ» та «Київ-Баскет» розіграли перше місце. Сильнішими, уже втретє поспіль, стали киянки.

Додамо, що наступний тур Суперліги 3х3 пройде у Луцьку вже у вівторок, 26-го лютого.