СБК «Львів» яскраво дебютував перед рідними уболівальниками

Спортивний баскетбольний клуб «Львів» під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури Ірини Кленіної та з чималою кількістю студенток ЛДУФК у складі здобув яскраву перемогу над віце-чемпіоном країни одеським «ІнтерХімом» (52:49) у першому домашньому матчі жіночої Суперліги України.

СБК «Львів» – «ІнтерХім» – 52:49 (13:13, 7:13, 12:8, 20:15)

Найрезультативніші: Вікторія Бабич (13+7 підб.), Христина Філевич (12+9 підб.); Марія Ковтун (7+8 підб.) – Маргарита Глєбова (21+6 підб.), Наталя Бондар (8+9 передач)

Обидві команди розпочали матч у львівському ПС «Галичина» з активних та, головне, результативних дій. Спочатку Анна Бакал заробила фол на собі вже на першій хвилині гри та реалізувала один штрафний кидок з двох, на що львів’янки відповіли дальнім влучанням від снайпера команди, студентки ЛДУФК Вікторії Бабич. Після цього Світлана Колібабчук відповіла влучним середнім та здобула перші очки з гри для своєї команди, на що господарки паркету знову відповіли влучним дальнім – цього разу влучила центрова команди Марія Ковтун, яка також навчається у ЛДУФК. Надалі більшу частину першої чверті львів’янки намагалися втекти у відрив, проте команда з Півдня України тримала їх на дистанції, а в кінцівці періоду наздогнала суперниць – 13:13.

У другій чверті команда Ірини Кленіної продовжила активно та доволі вдало грати в захисті, проте в нападі далеко не все виходило. У підсумку, на велику перерву гості з Одеси пішли лідерами – 26:20. У третій 10-хвилинці господарки паркету зуміли доволі швидко рахунок зрівняти за рахунок активних дій студенток ЛДУФК – Катерини Скакаліної, Вікторії Бабич і Марії Ковтун. «ІнтерХім» свої перші бали зумів набрати лише наприкінці четвертої хвилини чверті – з дальньої дистанції відзначилася Наталія Булавицька, чим змогла дещо підбадьорити своїх партнерок по команді, які все ж не дали змоги «Львову» обігнати себе у чверті. Відтак, доля зустрічі вирішилася у заключному періоді.

Все та ж Вікторія Бабич зуміла зрівняти рахунок у грі вже на дев’ятій секунді останнього періоду, а ще за декілька миттєвостей Ольга Краснікова влучила ефектний дальній кидок та вивела свою команду вперед у рахунку. Після цього гравчині «Львова» влучили ще три дальні атаки упродовж двох хвилин і в середині чверті перевага господарок сягнула 8 очок. Але команда Ірини Щипакіної так просто зброю не склала. Два поспіль влучання з периметру від Колібабчук та Глєбової разом із влучними штрафними від Булавицької повернули одеситок у гру – рахунок став рівний за 3 хвилини до завершення четвертої чверті.

Проте, у відповідальний момент гру на себе взяла форвард господарок та гравчиня національної збірної України з баскетболу 3х3 Христина Філевич, яка реалізувала важливий і водночас дуже складний індивідуальний прохід під кільце суперниць. У підсумку, 52:49 – перша домашняя перемога СБК «Львів», який сьогодні, 24 жовтня, ще раз зустрінеться із «ІнтерХімом». Початок гри у ПС «Галичина» – 18 год. 15 хв.

За матеріалами офіційного сайту Федерації баскетболу України