СБК «Львів»: після перемоги – поразка

1 квітня у місті Лева відбувся повторний поєдинок регулярного чемпіонату жіночої Суперліги між командами СБК «Львів», кольори якої захищають здебільшого студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, та БК «Франківськ-ПНУ». Львів’янки, перемігши суперниць напередодні (58:53), цього разу поступилися – 55:63.

«Франківськ-ПНУ» вже у першій чверті створив семиочковий запас – 22:15. Другу чверть виграли вже підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної – 16:15. Відтак, на велику перерву переможцями пішли баскетболістки з Івано-Франківська – 37:31.

На початку третього періоду «Львів» зробив ривок і після влучання з периметру Ольги Краснікової через три хвилини після поновлення гри вийшов вперед – 42:39. Але ненадовго, гості знову перехопили інціативу й почали нарощувати свою перевагу. Та львівські баскетболістки, попри накопичену втому, все ж вирівняли гру і завершили чверть нічиєю (15:15). А от у заключному ігровому відрізку, вочевидь, через ту ж таки втому, приціл у львів’янок остаточно збився – усього лиш 9 набраних очок. Тому гості довели зустріч до перемоги – 63:55.

Тепер «Львів» готуватиметься до виїзного матчу з одеським «Інтерхімом», який відбудеться 5 квітня. Його переможець закріпиться на прохідному у плей-оф шостому місці. А у місті Лева наші баскетболістки зіграють 13 і 14 квітня з БК «Рівне-ОШВСМ» і «Вінницькими Блискавками» відповідно.