СБК «Львів» програв першу гру за «бронзу» жіночої Суперліги

Дебютант баскетбольної жіночої Суперліги України СБК «Львів», за який здебільшого виступають студентки чи випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у Бердянську програв першу гру «Чайці-ДЮСШ» (54:61) серії матчів за бронзові медалі сезону 2018/2019 років. Повторна гра – 2 травня у тому ж Бердянську, третій матч – 5 травня у Львові.

Підопічним старшого викладача кафедри спортивних ігор та рекреації ЛДУФК Ірини Кленіної не вдався початок поєдинку у Бердянську – 1:11. Отримавши таку комфортну перевагу уже в стартові хвилини гри, господарки майданчика на чолі зі своїм лідером атак Олександрою Радулович (набрала 13 очок за перші дві чверті) діяли доволі впевнено й до кінця першої половини гри навіть трохи розвинули свій успіх – 36:23.

Після великої перерви львів’янки спробували переломити хід гри. У середині третьої чверті після влучного триочкового захисниці «Львова» Романи Петрик різниця в рахунку скоротилася до 10 очок – 42:32. Та згодом наші баскетболістки знову відпустили суперниць на комфортну відстань (48:34) і наставник «Львова» Ірина Кленіна взяла тайм-аут. Допомогло – ми навіть виграли третю чверть (16:14) і перед заключною 10-хвилинкою відставали на 11 очок – 50:39. Піймавши кураж, львівські баскетболістки до середини заключного ігрового відрізку відіграли ще п’ять очок – 54:48. Але лідер господарок Радулович своєчасно для своєї команди результативно завершила прохід під кільце «Львова» – 56:48. До кінця зустрічі команди ще обмінялися влучними атаками й «Чайка-ДЮСШ» втримала перевагу і перемогла – 61:54.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. СУПЕРЛІГА. ЖІНКИ

Серія за третє місце (до трьох перемог).
Перша гра

«Чайка-ДЮСШ» (Бердянськ) – СБК «Львів» – 61:54
(23:12, 13:11, 14:16, 11:15)

Найрезультативніші: Радулович (25 очок + 17 підбирань), Панченко (11) – у господарок; М. Ковтун (13+10 підб.), Філевич (11+10 підб.), Скакаліна (10) – у гостей

Рахунок серії – 1:0

Другий матч – 2 травня у Бердянську. Третій – 5 травня у Львові.

Серія за перше місце (до трьох перемог).
Перша гра

«Динамо-НПУ» – «Київ-Баскет» – 81:76
(25:20, 11:20, 27:9, 18:27)

Найрезультативніші: Кийс (26+8 підб.+7 рез.передач), Моріссет (23+7 підб.+8 передач) – у господарок; Афанасьєва (17), Спітковська (14+9 підб.), Кондусь (13), Колесніченко (12), Ольховик (10+10 підб.) – у гостей