СБК «Львів» вийшов у «Фінал чотирьох» Кубка України

Дебютант цьогорічної жіночої суперліги України СБК «Львів», кольори якого захищає низка студенток Львівського державного університету фізичної культури, вийшов у «Фінал чотирьох» Кубка України. У чвертьфіналі підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної двічі доволі впевнено обіграли представника вищої ліги «НУБіП України» (Київ) – 73:34 і 62:39.

На повторний поєдинок 23 січня у місті Лева господарки вийшли, маючи солідну перевагу в 39 очок після першого виїзного матчу. Тому наставник команди надала можливість відпочити своїм лідерам – Христині Філевич і Ользі Красніковій. Та це не вплинуло на перебіг подій на майданчику. Львів’янки домінували, особливо у другій половині матчу, яку виграли з переконливим рахунком 36:13.

У підсумку, заслужена перемога СБК «Львів» (62:39) і путівка у «Фінал чотирьох» Кубка України, куди першим пробився БК «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ». Ще за дві перепустки посперечаються між собою одеський БК «ІнтерХім» (Одеса) і київське «Динамо-НПУ» (матчі пройдуть 24 і 25 січня) та БК «Франківськ-ПНУ» – «Київ-Баскет» (перша гра в Івано-Франківську закінчилася з рахунком 80:72 на користь киянок, матч-відповідь – 3 лютого).

Щодо повторного поєдинку у Львові, то найрезультативнішими гравцями стали: Марія Дубас (18 очок, 8 підбирань, 9 результативних передач, 4 перехоплення, 3 блок-шоти), студентка ЛДУФК Катерина Скакаліна (14 очок), студентка ЛДУФК Марія Ковтун (13 очок, 7 підбирань), студентка ЛДУФК Вікторія Бабич (10 очок і 8 підбирань) – у львів’янок; Анна Мартиненко (12 очок, 13 підбирань) – у киянок.

Роман Цюняк