Ще раз обіграти віце-чемпіона України «ІнтерХім» СБК «Львів» не спромігся

Після яскравої перемоги у першому домашньому матчі жіночої Суперліги України над віце-чемпіоном країни одеським «ІнтерХімом» (52:49) СБК «Львів» під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної та з чималою кількістю студенток нашого вишу у складі програв повторний поєдинок – 46:53.

Відразу треба зазначити, що зіграти на однаково високому рівні обидва спарені матчі навіть видатним майстрам не завжди під силу. А що говорити про молодих баскетболісток, більшість з яких лише вперше виступають на такому дорослому рівні. Тому спрогнозувати сценарій повторного матчу було неважко. Гості з Одеси захопили лідерство зі старту матчу і практично не відпускали його аж до фінальної сирени. Звісно, львівські баскетболістки докладали чимало зусиль, аби переломити хід матчу і фрагментами їм це вдавалося. Та цілісної командної гри у підопічних Ірини Кленіної не виходило. У підсумку, цілком заслужена перемога «ІнтерХіма» – 53:46.

Після цієї гри у СБК «Львів» та «ІнтерХіма» по дві перемоги й дві поразки й місця у середині турнірної таблиці, яку очолюють дует столичних команд – «Київ-Баскет» і «Динамо-НПУ», які виграли усі чотири зіграні матчі.

Попереду у львів’янок два виїзні поєдинки – 3 листопада із «Вінницькими Блискавками» та 4 листопада із БК «Рівне-ОШВСМ».

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. СУПЕРЛІГА. ЖІНКИ

СБК «Львів» – «ІнтерХім» (Одеса) – 46:53
(12:21, 12:10, 13:16, 9:6)

Найрезультативніші: Христина Філевич (14+10 підб.+4 результ. передачі), Марія Ковтун (10+8 підб.), Ольга Краснікова (5+11 підб.) – Маргарита Глєбова (12+9 підб.+4 передачі), Світлана Колібабчук (12+9 підб.+4 перехопл.), Наталя Бондар (10+ 9 передач).