Сестри Кіченок – чемпіони Підсумкового тенісного турніру Elite Trophy-2018

Випускниці кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури сестри Людмила і Надія Кіченок вперше в кар’єрі виграли «малий» Підсумковий турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA) Elite Trophy-2018.

Людмила і Надія Кіченок стали чемпіонками «малого» Підсумкового турніру 2018 року Жіночої тенісної асоціації (WTA) Elite Trophy, який сьогодні, 4-го листопада, завершився в китайському Чжухаї (призовий фонд $2,349 млн). У фіналі українки за 1 годину і 33 хвилини у трьох сетах завдали поразки японці Сюко Аоямі і Лідії Морозовій з Білорусі – 6:4, 3:6, 10:7.

Нагадаємо, на груповому етапі в Чжухаї Людмила і Надія Кіченок обіграли японський дует Мокото Ніномія – Мію Като і китайський тандем Цзян Сіньюй – Ян Чжаосюань.

Зауважимо, що у всіх трьох своїх матчах на турнірі в Чжухаї сестри Людмила і Надія Кіченок здобули перемоги на вирішальних тай-брейках.