Сестри Музичук і надалі без перемог

У столиці Татарстану Казані триває турнір претенденток на матч за звання чемпіона світу з шахів серед жінок. Після першого дня відпочинку у поєдинках 4-го туру випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Музичук зіграла внічию з росіянкою Алєксандрою Горячкіною, а її молодша сестра Марія, яка вищу освіту також здобула в стінах нашого вишу, білими фігурами програла принциповий матч уродженці України Катерині Лагно, котра уже кілька років виступає за російську команду.

Ще у двох поєдинках 4-го туру лідер турніру Нана Дзагнідзе з Грузії обіграла росіянку Валєнтіну Гуніну, а ще одна росіянка Алєксандра Костенюк розійшлася миром з китаянкою Тань Чжуньї. Відтак, турнірне становище після 4-ох турів є таким: Дзагнідзе – 3,5 очок, Горячкіна – 3, Тань Чжуньї – 2,5, Лагно – 2, Костенюк і Гуніна – по 1,5, М.Музичук і А.Музичук – по 1.

Нагадаємо, що згідно з регламентом змагань кожна шахістка зіграє з кожною по дві партії різним кольором. Лише переможниця турніру отримає право зіграти матч за світову шахову корону із діючою чемпіонкою світу Цзюй Веньцзюнь з Китаю. Заключний, 14-ий тур запланований на 17 червня. У 5-му турі, 5 червня, Катерина Лагно білими фігурами гратиме з Анною Музичук, а росіянка Валєнтіна Гуніна – з Марією Музичук.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ