Сестри Музичук у середу стартують на ЧС-2018 зі швидких шахів і бліцу

У середу, 26-го грудня, в Санкт-Петербурзі розпочинаються чемпіонати світу 2018 року зі швидких шахів (рапід) і бліцу. У змаганнях жінок одними з головних фаворитів є випускниці Львівського державного університету фізичної культури сестри Анна та Марія Музичук.

Загалом серед учасників світового форуму, за попередніми заявками, одразу 11 представників України. Зокрема, у жіночих змаганнях, окрім Анни і Марії Музичук, планують грати Анна Ушеніна, Інна Гапоненко, Наталя Жукова, Наталя Букса і Діана Арутюнова; а в чоловічих – Антон Коробов, Олександр Зубов, Адам Тухаєв і Ельдар Гасанов.

Зазначимо, що львів’янка Наталя Букса і харків’янин Антон Коробов на минулому тижні у Києві виграли «золото» чемпіонату України 2018 року в класичних шахах, здобувши перемогу у фінальних турнірах серед жінок та чоловіків відповідно. Додамо, що Наталка вперше виграла національний титул, натомість Антон вже перемагав у 2012 році.

Нагадаємо, що місяць тому одразу п’ятеро українських шахісток виступали на чемпіонаті світу-2018 з класичної гри, що відбувався також у Росії – в Ханти-Мансійську. І там львів’янка Марія Музичук завоювала бронзову нагороду.

Крім того, наступна Всесвітня шахова олімпіада-2019 також відбудеться в Росії, в тому ж Ханти-Мансійську. Там мають виступати національні збірні України – чоловіча і жіноча.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ