Сестри Музичук вийшли у друге коло чемпіонату світу-2018

У Ханти-Мансійську учора, 3-го листопада, стартував чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок. Боротьбу за корону шахової королеви розпочали 64 учасниці, серед яких і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури – сестри Анна і Марія Музичук. 

Як і прогнозували фахівці, в обох галичанок, яких вважають одними з головних претендентів на титул, в першому колі турніру за нокаут-системою – 1/32 фіналу – жодних проблем не виникло. Анна Музичук двічі обіграла представницю Бангладеша Рані Хамід – 2:0. Зокрема, другу партію титулована українка завершила всього за 25 ходів.

Марія Музичук в першому колі також не зустріла серйозного опору. Музичук-молодша з рахунком 2:0 обіграла Шахенду Вафа, поставивши мат єгиптянці в другій партії всього за 30 ходів.

У другому колі – 1/16 фіналу – Анна Музичук зіграє з переможцем пари Анастасія Бондарук (Росія) – Сабріна Вега (Іспанія), який визначиться завтра, 5-го листопада на тай-брейку. У цьому протистоянні після двох класичних партій нічия – 1:1. Завтра дізнається свою наступну суперницю й Марія Музичук – нею буде або Катерина Аталік з Туреччини або перуанка Дейсі Корі, в протистоянні яких наразі також рівновага.

Стосовно решти українок, то екс-чемпіонка світу Анна Ушеніна з Харкова у протистоянні з вірменкою Ліліт Мкртчян після перемоги білими в першій партії вчора, сьогодні, у другій чорними фігурами відстояла нічию і вийшла в наступний раунд турніру, де її суперницею стане росіянка Валентина Гуніна.

Натомість одеситці Наталії Жуковій та Інні Гапоненко з Херсону за путівку в 1/16 фіналу доведеться посперечатися на тай-брейку – з китаянкою Ні Шикун та Іриною Круш зі США.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ