Штовхальник ядра Степан Дем’янчук виконав норматив майстра спорту України

Учора, 7-го лютого, у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету стартував чемпіонат України-2109 з легкої атлетики у приміщенні, який завершиться у суботу, 9 лютого. І вже в перший день змагань відзначився гарним результатом магістрант факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури Степан Дем’янчук.

Змагаючись у секторі для штовхання ядра, Степан Дем’янчук вперше виконав норматив майстра спорту України. Вихованець викладача кафедри легкої атлетики Василя Західного показав результат 18 м 02 см і в такий спосіб у підсумковому протоколі посів шостий рядок з-поміж кращих штовхальників ядра країни. Зазначимо, що золоту нагороду, показавши у найкращій своїй фінальній спробі результат 19 м 54 см, завоював представник команди господарів чемпіонату, сумчанин Ігор Мусієнко.

Також слід відзначити серед результатів першого дня змагань Аліну Шух, яка отримала «золото» у змаганнях п’ятиборок. Легкоатлетка з Київщини набрала 4581 очко, що є найкращим результатом сезону в світі!

Золоту нагороду у стрибках у висоту виборола киянка Юлія Левченко, срібну – киянка Ірина Геращенко, а бронзову – харків’янка Катерина Табашник. Висоту 1 м 97 см подолали усі три спортсменки, але за спробами переможницею стала саме Юлія Левченко.

У фіналах з бігу на 60 м впевнені перемоги здобули киянка Яна Качур (7,39 с) та Олександр Соколов із Миколаївської області (6,68 с). Що цікаво, у змаганнях чоловіків бронзову нагороду здобув гість із Туреччини Кайган Озер (6,81 с). Ця країна делегувала на наш чемпіонат доволі солідну команду.

Відбувся у перший день змагань і фінал у стрибках з жердиною серед чоловіків, які виграв зовсім юний атлет, 18-річний Ілля Кравченко з Київщини з результатом 5 м 40 см.

Додамо, що чемпіонат України-2019 з легкої атлетики у приміщенні проходить у Сумах в манежі СумДУ і завершиться у суботу, 9-го лютого. Змагання є вирішальним етапом відбору на чемпіонат Європи-2019 у приміщенні, який відбудеться у Глазго (Велика Британія) 1–3 березня.